Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nastoletnia Ania wpatrzona w Roberta Lewandowskiego. Zdjęcie sprzed lat robi furorę w sieci, tak kiedyś wyglądali
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.11.2022 12:14

Nastoletnia Ania wpatrzona w Roberta Lewandowskiego. Zdjęcie sprzed lat robi furorę w sieci, tak kiedyś wyglądali

fot. instagram.com/annalewandowska/

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski od prawie dekady tworzą jedno z najbardziej lubianych małżeństw w polskim show-biznesie. Jedno z pierwszych spotkań duetu wskazywało na piękną przyszłość.

Para poznała się, gdy piłkarz dopiero rozpoczynał swoją sportową karierę. Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie z meczu sprzed kilkunastu lat. Już wtedy było widać, że między duetem rodziło się uczucie.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na zdjęciu sprzed lat

Piłkarz początki kariery rozpoczynał w barwach trzecioligowego Znicz Pruszków, który zapłacił za niego 5 tys. zł. Przypomnijmy, że ostatni transfer do Barcelony wynosił już 45 milionów euro. Każdy jednak sportowiec gdzieś zaczynał.

Podczas pierwszych meczów mógł liczyć na wsparcie lokalnych kibiców, w tym Anny Lewandowskiej. Niedawno w internecie pojawiło się jedno ze starych zdjęć z początku ich znajomości.

Już na pierwszy rzut oka widać, że trenerka fitnessu poczuła przyciąganie do sportowca. Na jej twarzy malował się zachwyt, który zauważają również internauci. Autor publikowanego postu z fotografią zatytułował je bardzo wymownie.

Znajdź kobietę, która będzie patrzyła na Ciebie, tak jak Anna patrzyła na młodego Roberta Lewandowskiego, kiedy grał w trzecioligowym zespole, Znicz Pruszków — napisano.

Częste zmiany tylko ich wzmocniły

Para już jako małżeństwo musiała przenieść się do Monachium ze względu na kontrakt piłkarski Roberta Lewandowskiego. Sportowiec zyskiwał popularność, a jego żona chciała towarzyszyć mu w dalszej karierze.

Doczekali się dwóch córek, Klary i Laury, które od małego wychowywały się w niemieckiej oraz polskiej kulturze. Gdy w tym roku piłkarz otrzymał transfer do słynnej FC Barcelony, cała rodzina przeniosła się do gorącej Hiszpanii.

Anna Lewandowska wspiera męża w karierze, co można zobaczyć podczas tegorocznego mundialu w Katarze. Małżeństwo pomimo ciągłych wyjazdów piłkarza pozostaje w bliskich relacjach.

Obserwatorzy duetu w mediach społecznościowych z łatwością mogą znaleźć ich prywatne, rodzinne zdjęcia przepełnione miłością i niewymuszoną czułością.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi