Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nastolatka wysłała mamie zdjęcie swojego pokoju. Kobieta zauważyła jeden niepokojący szczegół
Marta Kulik
Marta Kulik 31.08.2019 19:33

Nastolatka wysłała mamie zdjęcie swojego pokoju. Kobieta zauważyła jeden niepokojący szczegół

nastolatka
Fot.facebook.com

Nastolatka wysłała mamie zdjęcie swojego nowo urządzonego pokoju. Wszystko było w porządku, dopóki kobieta nie zauważyła jednego niepokojącego szczegółu. Żadna matka nie chciałaby zobaczyć czegoś takiego! Reakcja córki tylko pogorszyła sprawę.

Nastolatka popełniła błąd, wysyłając mamie zdjęcie swojego pokoju. Dziewczyna nie miała pojęcia, że wysyłając jedno, z pozoru niewinne zdjęcie, narobi sobie kłopotów. Gdy internauci poznali tę historię, udostępnili ją tysiące razy. Fotografia pokoju w błyskawicznym tempie obiegła media społecznościowe. Co takiego rozzłościło matkę?

Nastolatka: zdjęcie pokoju

Ella, nastolatka z Kalifornii chciała pochwalić się mamie swoim nowym pokojem. Choć na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało normalnie, to czujna mama dość szybko zauważyła niepokojący szczegół. Roztargniona dziewczyna zapomniała, że do łóżka przyczepione są… kajdanki! Córka szybko została poproszona o wyjaśnienia. Niestety, to co powiedziała, tylko pogorszyło sprawę.

Nastolatka twierdziła, że kajdanki należą do jej współlokatora, który… nagrywał film. Nie pomyślała o tym, że to tłumaczenie również nie spodoba się jej mamie. Kobieta jednak nie uwierzyła w historię zmyśloną przez córkę. Ella była bardzo rozbawiona sytuacją, dlatego zdjęcia i rozmowę z mamą zamieściła w sieci. Internauci świetnie bawili się, czytając rozmowę kobiet.

Jak uwolnić się z kajdanek?

Z kajdanek można uwolnić się jednym prostym trikiem. Na szczęście Elle nie musiała na razie z niego korzystać, ale jest to dość przydatna wiedza, gdy tak często używa się tego gadżetu. Wystarczy mieć jedną rzecz, którą z pewnością posiada większość kobiet. Co to takiego? Chodzi o wsuwkę do włosów!

Jak uwolnić się z kajdanek za pomocą wsuwki? Przede wszystkim należy usunąć plastikową kuleczkę, którą zabezpieczona jest końcówka. Następnie wsuwkę należy rozłożyć i umieścić w dziurce od klucza wyginając ją raz w prawą i raz w lewą stronę. Ostatnim krokiem jest włożenie końcówki do dziurki tuż przy jej krawędzi. Używając kajdanek, warto jednak pamiętać, aby mieć dodatkowy kluczyk, co pozwoli uniknąć zbędnego stresu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

NASTOLATKA

Nastolatka z Kalifornii nie spodziewała się, że jej mama zauważy drobny szczegół.

NASTOLATKA

Kobieta jednak nie miała wątpliwości. Do łóżka córki były przyczepione kajdanki!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu, wstydziły się tego, jak wyglądają. Wszystko odmienił jeden dzień
  2. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  3. Agnieszka: „Codziennie wieczorem muszę się napić na sen, bo życie mnie przerasta”
  4. Iluzja optyczna, nad którą głowi się cały internet. Internauci spierają się czy zdjęcie przedstawia wronę czy królika
  5. Mama dała synkowi imię, z którego śmieją się Polacy. Jej sąsiad chciał tak nazwać psa
  6. Agnieszka Włodarczyk we łzach po śmierci Staraka. Powiedziała co ma zrobić gdy w „lepszym świecie” spotka Wodeckiego

Źródło: thesun.co.uk, spryciarze.pl

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?