Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nastolatka zrobiła ze swoimi brwiami rzecz, na którą większość by się nie odważyła. Codziennie spotyka się z komentarzami
Karina Sulich
Karina Sulich 16.01.2020 17:21

Nastolatka zrobiła ze swoimi brwiami rzecz, na którą większość by się nie odważyła. Codziennie spotyka się z komentarzami

Nastolatka
unsplash.com @bellefoto

Nastolatka swoimi brwiami wzbudza wiele kontrowersji. Ich wygląd zdecydowanie odbiega od przyjętych norm i mało kto odważyłby się na taką stylizację. Dziewczyna codziennie mierzy się z niewybrednymi komentarzami.

Makijażyści nie dają nam chwili wytchnienie, co i rusz podsuwając nam nowe trendy w stylizacji brwi. W latach 20. i 2000 najbardziej porządne były te niesamowicie cienkie, później nastała era tych idealnie podkreślonych, aż w końcu wszyscy mogliśmy odetchnąć z ulgą, bo przyszedł czas brwi naturalnych. Pewna nastolatka postanowiła jednak zerwać ze wszystkimi obowiązującymi trendami i wyglądać tak, jak sama lubi najbardziej. Jej brwi wzbudzają ogromne emocje.

Kontrowersyjna nastolatka

Sarah Clark, nastolatka z Danii, wzbudza wiele emocji swoim wyglądem. Dokładnie, chodzi tu o jej brwi. Niespotykany i odważny sposób, w jaki dziewczyna postanowiła je stylizować, nierzadko spotyka się z niewybrednymi żartami i komentarzami.

Sarah jednak wcale się tym nie przejmuje. Nastolatka postanowiła, że sama będzie wyznaczać kanony własnego piękna, i, mimo wielu negatywnych opinii, jej uroda zdobyła również prawdziwych koneserów.

Fida Kahlo XXI wieku

Widząc zdjęcia duńskiej nastolatki, nie sposób nie pomyśleć o słynnej malarce, Fridzie Kahlo. Jednak to nie nią zainspirowała się dziewczyna. Nastolatka pomysł na stylizację swoich brwi znalazła na Instagramie jednej z makijażystek. Sarah zobaczyła, jak wizażystka rysuje monobrew, czyli brwi, które łączą się w jedną brew, i postanowiła otworzyć to na swojej twarzy. Dziewczyna pokochała swój nowy wygląd i postanowiła, że zamiast codziennie je rysować, zacznie zapuszczać brwi, aby osiągnąć zamierzony efekt.

Dziś nastolatka jest bardzo rozpoznawalna. Jej monobrew na Instagramie obserwuje tysiące osób. Sarah udziela wywiadów i zachęca dziewczyny, by nie bały się być sobą.

Co myślicie o takich brwiach?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nastolatka

Tak wyglądały brwi Sarah w 2016 osób. Były piękne i gęste.

nastolatka

Nastolatka może pochwalić się brwiami niczym Frida Khalo!

nastolatka

Widać, że dziewczyna lubi zwracać na siebie uwagę. Co sądzicie o takich brwiach?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Gniezno: poród odbył się na środku ulicy. Matka nie miała pojęcia, że jest w ciąży
  4. Jedna z głównych bohaterek odchodzi z „M jak Miłość”. To już pewne, fani w rozpaczy
  5. Była przekonana, że spodziewa się dziecka. Badanie ujawniło coś zupełnie innego
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego