Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Chłopaki do wzięcia. Bandziorek ma nową partnerkę? Nie, to Danusia przeszła wielką metamorfozę, wygląda na dużo młodszą
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.10.2022 20:03

Chłopaki do wzięcia. Bandziorek ma nową partnerkę? Nie, to Danusia przeszła wielką metamorfozę, wygląda na dużo młodszą

chłopaki do wzięcia
fot. Ipla

Program „Chłopaki do wzięcia” nieustannie cieszy się sympatią telewidzów. Fani show bardzo stęsknili się za swoim ulubionym uczestnikiem – Bandziorkiem. Teraz Krzysiek pokazał się z odmienioną narzeczoną. Danusia nie przypomina już dawnej siebie.

Fani show Polsatu „Chłopaki do wzięcia” nie mogą narzekać na brak wrażeń. W najnowszym odcinku popularnego programu ponownie pojawił się niewidziany od dawna Bandziorek. Mężczyzna opowiedział, co zmieniło się w jego życiu i zaprezentował swoją piękną narzeczoną.

Danusia przeszła wielką metamorfozę. W odmienionej fryzurze w ogóle nie przypomina siebie. Fani nie kryją zachwytu nad wyglądem uczestniczki programu Polsat Play.

„Chłopaki do wzięcia”: Danusia przeszła wielką przemianę

W najnowszym odcinku programu mieliśmy okazję po raz pierwszy od dawna zobaczyć, co słychać u jednego z ulubionych uczestników telewidzów – Bandziorka. Krzysiek nie ukrywa, że wpadł po uszy i na dobre zakochał się w swojej wybrance Danusi.

Widzowie od razu zauważyli, że para promienieje i jest naprawdę szczęśliwie zakochana. Uwagę zwraca również odmieniony wygląd Danusi, która w ogóle nie przypomina już dawnej siebie. Po sięgających do ramion kasztanowych włosach uczestniczki nie pozostał nawet ślad.

Teraz Danusia zaprezentowała się w kruczoczarnych długich lokach i zaskoczyła swoim wyglądem niejednego telewidza. Ukochana Bandziorka prezentuje się naprawdę dobrze, a do tego zaczęła nosić delikatny makijaż, w którym wygląda naprawdę promiennie.

Co więcej, zarówno na twarzy kobiety, jak i jej ukochanego nieustannie goszczą olbrzymie uśmiechy, które dodają im uroku.

„Chłopaki do wzięcia”: Czy Bandziorek i Danusia planują ślub?

Nie da się ukryć, że uczestnicy programu „Chłopaki do wzięcia” są w sobie prawdziwie zakochani. Nic więc dziwnego, że ich fani chcieliby wiedzieć, kiedy para w końcu zdecyduje się na uroczystość zaślubin.

Okazało się, że Danusia i Bandziorek nie zamierzają się spieszyć, ale wolą celebrować swój związek na tym etapie, na jakim jest on obecnie.

Zobacz zdjęcia:

Chłopaki do wzięcia Danusia
Chłopaki do wzięcia Danusia

Zobacz fragment odcinka:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

      1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
      2. Marcin Hakiel pokazał twarz nowej partnerki. Mocna odpowiedź na związek Cichopek i Kurzajewskiego
      3. Wystąpił w pierwszej edycji Big Brothera, dziś ma 54 lata. Kiedy mówi, gdzie pracuje, ludzie myślą, że to żart

Źródło: telemagazyn.pl

 

Powiązane
Leszek i Monika Millerowie
Czyje to dziecko? Popularne pociechy i znani rodzice. Wiesz, kogo łączą więzy krwi?