Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najsmutniejsze Boże Narodzenie. Helenka Karolak odeszła tuż przed świętami. Wiadomo, co z pogrzebem
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 28.12.2023 16:08

Najsmutniejsze Boże Narodzenie. Helenka Karolak odeszła tuż przed świętami. Wiadomo, co z pogrzebem

Tomasz Karolak przekazał wieści na temat pogrzebu Helenki, fot. KAPiF, Instagram/tomasz_karolak_insta
Tomasz Karolak przekazał wieści na temat pogrzebu Helenki, fot. KAPiF, Instagram/tomasz_karolak_insta

W środę tuż po świętach Tomasz Karolak przekazał fatalne wieści na temat swojej siostrzenicy Helenki. Dziewczynka niedługo przed świętami trafiła do szpitala z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Helenka Karolak trafiła do szpitala po pęknięciu tętniaka mózgu

Tomasz Karolak kilka dni przed wigilią Bożego Narodzenia przekazał swoim fanom tragiczną wiadomość. Jego siostrzenicy, Helence Karolak, pękł tętniak w mózgu, przez co trafiła w śpiączce do szpitala. Tam walczyła o swoje życie, ale niestety zmarła. 

Tętniaki mózgu zwykle nie dają objawów, dlatego zazwyczaj jeśli zostają zdiagnozowane, albo dzieje się to przypadkiem, albo jest już za późno na zapobieganie. Niektórzy mogą żyć z tętniakiem mózgu nawet całe życie, inni niestety nie mają tego szczęścia i to, czy przeżyją po jego pęknięciu, zależy w dużej mierze prędkość udzielenia pomocy medycznej

Projekt bez nazwy - 2023-12-17T192044.397.png
Tomasz Karolak przekazał druzgoczące wieści, fot Instagram/tomasz_karolak_insta
„Grałem sztuczną rodzinę”! Tomasz Karolak o zaburzeniach. Cena za „Rodzinkę.pl” jest ogromna Tomasz Karolak: „Leży w śpiączce!”. Druzgocące informacje o życiu prywatnym aktora, fani spieszą z pomocą

Helenka Karolak przegrała walkę o życie

Po świętach Tomasz Karolak przekazał łamiące serce wieści na temat swojej bratanicy. W szczerym filmu ujawnił, że Helenka Karolak nie żyje, a także podziękował fanom za okazane wsparcie w tym trudnym czasie. Aktor zdecydował się także wyróżnić w swoich podziękowaniach medyków, którzy otoczyli opieką walczącą o życie dziewczynkę.

Ale chciałem Wam podziękować w imieniu mojej rodziny, rodziców Helenki za to Wasze wsparcie, za ogrom miłości, który wysłaliście. Czuliśmy, że nie jesteśmy sami. Oni czuli, że nie są sami w tym bólu. Chcę wam bardzo jeszcze raz podziękować. Jesteście cudowni! Chcę podziękować personelowi szpitala na Banacha, który otoczył Helenę niesamowitą opieką. Helena stała się dla nas nauczycielem i stała się naszym aniołem. Dziękuję Wam bardzo i Was jeszcze raz po prostu pozdrawiam.

Tomasz Karolak przekazał druzgoczące wieści, fot Instagram tomasz_karolak_insta.JPG
Tomasz Karolak przekazał druzgoczące wieści, fot Instagram/tomasz_karolak_insta
Tomasz Karolak przekazał druzgoczące wieści, fot Instagram tomasz_karolak_insta 1.JPG
Tomasz Karolak przekazał druzgoczące wieści, fot Instagram/tomasz_karolak_insta


ZOBACZ TEŻ: Nie żyje gwiazda kina światowego formatu. Prawdziwa ikona odeszła w wieku 87 lat

Szczegóły pogrzebu Helenki Karolak

Tomasz Karolak zdecydował się przekazać szczegóły dotyczące ostatniego pożegnania dziewczynki. Jak widać na klepsydrze Helenki Karolak, jej pogrzeb odbędzie się w piątek 29 grudnia o godzinie 13:00 w Kościele Środowisk Twórczych przy placu Teatralnym. Dziewczynka zostanie pochowana na cmentarzu Powązki Wojskowe. 

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 19 grudnia 2023 roku, zmarła, przeżywszy 7 lat Helenka Karolak – czytamy na klepsydrze.

Tomasz Karolak przekazał wieści na temat pogrzebu Helenki, fot. Instagram tomasz_karolak_insta 1.JPG
Tomasz Karolak przekazał wieści na temat pogrzebu Helenki, fot. Instagram/tomasz_karolak_insta
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik