Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najpierw Ewa Krawczyk powiedziała, co dzieje się na grobie męża, po chwili się rozkleiła. Ciężko znosi komentarze ludzi
Michał Fitz
Michał Fitz 13.09.2022 21:46

Najpierw Ewa Krawczyk powiedziała, co dzieje się na grobie męża, po chwili się rozkleiła. Ciężko znosi komentarze ludzi

Ewa Krawczyk
fot. youtube.com/ROZRYWKA/ Super Express

Ostatni odcinek „Tańca z Gwiazdami” był wyjątkowy. Producenci postanowili uczcić pamięć Krzysztofa Krawczyka, który kilka dni temu obchodziłby urodziny, dlatego każda z par zatańczyła do jego piosenki. Na temat całego wydarzenia oraz życiu po śmierci męża wypowiedziała się Ewa Krawczyk.

Wdowa była zachwycona całym odcinkiem, o czym chętnie i z radością opowiadała. W pewnym momencie reporterka „Świata Gwiazd” zadała jej jednak pytanie, przez które wręcz załamał jej się głos. Ledwo zdołała udzielić odpowiedzi.

Czy Ewa Krawczyk wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”?

Ewa Krawczyk była zachwycona tym, co na parkiecie pokazali tancerze, w szczególności jej ulubieniec, Rafał Maserak. W związku z tym została zapytana, czy sama nie chciałaby wziąć udziału w show. Udzieliła ciekawej odpowiedzi.

Stwierdziła, że gdyby powstał program w tym stylu przeznaczony tylko dla seniorów, byłaby skłonna do niego przystąpić. W klasycznej wersji show nie zamierza jednak brać udziału, ponieważ nie czuje się na siłach, by rywalizować z o wiele młodszymi uczestnikami.

– Odpadłabym na pierwszym odcinku. Po co mi ten wstyd? Po co ja mam się kompromitować? – wyznała wdowa.

Jak Ewa Krawczyk przeżyła żałobę?

W pewnym momencie Ewa Krawczyk przyznała, że każdego dnia odwiedza grób swojego męża i jest to dla niej tak podstawowa czynność, jak dla innych mycie zębów. Wyjawiła też, że w zasadzie za każdym razem kogoś tam spotyka. Grób jest bowiem regularnie odwiedzany przez fanów z całej Polski i dla wdowy jest to niezwykle miłe.

Niestety, pewne kwestie wciąż ją trapią. Gdy reporterka zapytała się, czego na koniec jej życzyć, mogła nie spodziewać się, że Ewa Krawczyk prawie się rozpłacze. Wdowa stwierdziła bowiem, że najbardziej potrzebuje spokoju. Opinia publiczna nie dała jej przeżyć żałoby tak, jak by sobie tego życzyła.

– Ludzie zafundowali mi coś okropnego — skwitowała łamiącym się głosem.

Zobacz wywiad:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Taniec z gwiazdami”. Karolina Pisarek pod ostrzałem internautów. Pojawiły się głosy, że symuluje chorobę
  2. Izabela Krzan musiała interweniować na żywo w „Pytaniu na Śniadanie”. Tomasz Kammel stracił panowanie nad nogami
  3. Piotr Gąsowski z samego rana wsiadł w samolot. Wyznał, dlaczego znika z Polski, „nigdy mi się nie znudzi”

Tagi: ewa krawczyk