Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nagłe oświadczenie Zbigniewa Zamachowskiego w sprawie życia prywatnego. ,,Uprzejmie informuję wszystkich zainteresowanych”
Julia Smoleń
Julia Smoleń 27.03.2021 16:14

Nagłe oświadczenie Zbigniewa Zamachowskiego w sprawie życia prywatnego. ,,Uprzejmie informuję wszystkich zainteresowanych”

zbigniew zamachowski
fot. instagram.com/monikazamachowska

Informacja o wyprowadzce Zbigniewa Zamachowskiego od Moniki Zamachowskiej zdruzgotała fanów. Mąż prezenterki po kilku dniach milczenia zdecydował się wydać oświadczenie.

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska obchodziliby swoją siódmą rocznicę ślubu. Niestety, w sieci krążą plotki, że para już nie mieszka razem. Zamachowski wyniósł swoje rzeczy z ich wspólnego mieszkania na Starym Żoliborzu. Teraz aktor wydał oficjalne oświadczenie.

Zbigniew Zamachowski o końcu związku

Zbigniew Zamachowski napisał ważną wiadmość na swoim Facebooku. – ‚Nie chcem, ale muszem’ – tak najkrócej, cytując mojego ulubionego Pana Prezydenta, mógłbym uzasadnić obecność tego wpisu w przestrzeni, która w moim postrzeganiu świata lokowała mi się zawsze gdzieś pomiędzy ‚wszędzie’ i ‚nigdzie’. Z wyraźnym wskazaniem na to drugie – napisał aktor.

Zamachowski zaznaczył, że wirtualna otchłań stała się dla niego dokuczliwa. Napisał również, że czuje się wywołany do odpowiedzi. To, co dzieje się wokół jego wyprowadzki i związku określił jako medialny hałas.

Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością i informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje – stanowczo zaznaczył Zbigniew Zamachowski.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zamachowski wyraźnie zaznaczył granice i sposób, w jaki rozdziela sferę prywatną i zawodową. – Jednocześnie zawiadamiam, że informacje dotyczące mojej działalności zawodowej, która mimo wielu przeciwności ma się niezgorzej, będą zawsze tu dostępne dla osób zainteresowanych moją pracą i jej efektami. – powiedział aktor.

Zamachowska o rozstaniu

Mimo ostatnich trudności Monika Zamachowska osiąga sukcesy – ostatnio pochwaliła się swoim fanom stroną internetową agencji PR. Nie zabrakło jednak smutnego akcentu. Zaznaczyła, że los pokrzyżował jej plany. Wyznała, że nieoczekiwanie została sama.

Dzięki tej stronie mam nadzieję już niedługo stanąć mocno na własnych nogach. Może nie miałam w planach bycia samotną mamą, ale tego chyba nikt nie planuje, a żyć trzeba, prawda? Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa i zapraszam na moją stronę – napisała Monika Zamachowska na Instagramie.

Póki co, Monika Zamachowska nie wspomniała nic więcej ani o rozstaniu.

Dziennikarce życzymy jeszcze większych zawodowych sukcesów!

Zobacz zdjęcia:

Zamachowska pochwaliła się w sieci sukcesami zawodowymi!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: gwiazdy.wp.pl