Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nagłe doniesienia dot. Agaty Dudy. W mocny sposób odpowiedziała mężowi „ja się na to nie godzę”. Co się dzieje?
Karol Osiński
Karol Osiński 13.07.2021 14:54

Nagłe doniesienia dot. Agaty Dudy. W mocny sposób odpowiedziała mężowi „ja się na to nie godzę”. Co się dzieje?

Agata Duda
fot. Piotr Molecki/East News

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Duda udzielił wywiadu dla TVP z okazji rocznicy swojej reelekcji. W jego trakcie padło kilka ciekawych informacji z początków jego kadencji. Mogliśmy się dowiedzieć m.in., że jego małżonka, Agata Duda zapowiedziała, iż nie ma zamiaru udzielać żadnych wywiadów medialnych – ja się na to nie godzę – miała powiedzieć prezydentowa.

Dla żadnego zainteresowanego polityką Polaka nie jest tajemnicą, że Agata Duda stroni od błysków fleszy i kamer. Teraz okazuje się, że nie chciała także udzielać wywiadów.

Agata Duda nie chciała udzielać wywiadów

Kiedy sześć lat temu Andrzej Duda po raz pierwszy obejmował urząd prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wielu ludzi zastanawiało się, jak wyglądać będzie rola Agaty Dudy. Dziś wiemy, że pierwsza dama to bardzo gustowna i ceniąca sobie klasę kobieta.

Rzadko przychodzi nam oglądać ją w mediach, a to wszystko za sprawą faktu, że sama nie jest chętna do tego, by udzielać wywiadów. Andrzej Duda opowiedział o tym, podczas wywiadu dla Telewizji Polskiej.

Od początku, kiedy została Pierwszą Damą, podjęła decyzję, aby nie udzielać żadnych wypowiedzi medialnych, poza wystąpieniami na spotkaniach. Aby nie udzielać żadnych wywiadów nikomu, dosłownie nikomu. Wielokrotnie na ten temat rozmawialiśmy. Ale było to dla mnie zrozumiałe – mówił prezydent.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Za powód takiej decyzji pierwsza dama uznaje stopień manipulacji. Głowa państwa dodał, że bardzo często jest zmuszony zgadzać się ze swoją żoną.

Żona mi powiedziała: Andrzej, stopień manipulacji jest tak ogromny, że ja się na to nie godzę. I nie będę w tym brała udziału – miała powiedzieć Agata Duda.

Co wy na to?

Zobacz zdjęcie:

Agata Duda miała powiedzieć swojemu małżonkowi przed rozpoczęciem jego pierwszej kadencji, że nie ma zamiaru udzielać żadnych wywiadów.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Piotr podrzucił żonie sprzęt szpiegowski. Odkrył jej najgorszą tajemnicę
  2. Naukowcy podali, kto jest najbardziej narażony na ukąszenia komarów
  3. Cała Polska go znała. Aktora pochowano w kwaterze dla bezdomnych

Źródło: se.pl

Tagi: agata duda
Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik