Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Na zdjęciu ukrywa się wyjątkowy ptak. Najszybciej odnaleziono go w 23 sekundy, widzisz?
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 10.06.2021 00:15

Na zdjęciu ukrywa się wyjątkowy ptak. Najszybciej odnaleziono go w 23 sekundy, widzisz?

fot.galabingo.com

Zdjęcie, na którym ukrywa się wyjątkowy ptak, przysparza trochę kłopotu. Okazuje się, że wskazanie barwnego zwierzaka nie jest takie proste i na pierwszy rzut oka w ogóle go nie widać. Rekord to 23 sekundy, choć może to zająć znacznie dłużej. Odwagę odwracają inne kolorowe ptaki i dlatego wskazanie tego jedynego nie jest takie proste!

Zdjęcie jest wyjątkowo trudnym testem na spostrzegawczość. Niezwykły ptak ukrył się na gałęziach wraz z innymi znanymi nam gatunkami ptasich przedstawicieli. Wytęż wzrok i przyjrzyj się dokładnie. Może uda ci się pobić rekord, a twoje oko okaże się sokole!

Zdjęcie, na którym ukrył się wyjątkowy ptak

Cała zagadka polega na tym, że wydaje się banalna. To zaledwie rysunek przedstawiający różne kolorowe ptaki, które powtarzają się co jakiś czas. Sekwencję burzy jednak jeden niezwykły przedstawiciel.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Podpowiedź otrzymujemy od autorów obrazka, którzy pytają, gdzie znajduje się drozd? Czy już wiedząc, jakiego gatunku szukamy, ułatwili nam rozwiązanie zadania?

Podpowiedź – gdzie schował się drozd?

Podczas rozwiązania należy wziąć pod uwagę, że drozd ma czerwony brzuszek i w przeciwieństwie do reszty ptaków ani razu się nie powtarza. Najlepszy wynik w rozwiązaniu zagadki to 23 sekundy.

Przeciętnie do rozwiązania potrzebne jest około minuty. Jest to także ćwiczenie na cierpliwość i dążenie do celu. Warto się nie poddawać i poczuć z satysfakcję z naszej spostrzegawczości! Jeśli spodobało ci się ćwiczenie spostrzegawczości, odsyłamy do kolejnego wyzwania – szukania kota, ponad 98% osób nie umie go znaleźć!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcie

Przyjrzyj się uważnie, poszukujemy drozda z czerwonym brzuszkiem, który jako jedyny się nie powtarza.

zdjęcie

Daj sobie czas, rozwiązanie wcale nie jest takie proste.

zdjęcie

Jak szybko sobie poradziłyście?

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

źródło: papilot.pl

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"