Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marta Wierzbicka wzięła ślub? Fani wypatrzyli na jej palcu obrączkę!
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 20.07.2019 16:53

Marta Wierzbicka wzięła ślub? Fani wypatrzyli na jej palcu obrączkę!

na wspólnej marta wierzbicka
fot. instagram.com @mtttttm

Na Wspólnej: Marta Wierzbicka wyszła za mąż? Internautom nie umknie żaden szczegół — teraz fani wypatrzyli na palcu gwiazdy TVN obrączkę! Czyżby aktorka zdecydowała się na sekretny ślub? Podpis, który umieściła obok zdjęcia, sugeruje, że coś rzeczywiście może być na rzeczy: „Bardzo, bardzo, bardzo szczęśliwy człowiek na wymarzonych wakacjach”. A kto został szczęśliwym wybrankiem?

Marta Wierzbicka od pewnego czasu przebywa na zasłużonych wakacjach. Gwiazda TVN relacjonuje fanom kulisy swojego letniego wypoczynku. Starannie wybrała miejsce, gdzie spędzi najbliższe chwile i regularnie dzieli się z internautami spostrzeżeniami odnośnie do tego, jak się bawi i gdzie warto zajrzeć. Jednak pewien mały szczegół sprawił, że aktorka znalazła się na ustach fanów Na Wspólnej w całym kraju. O co chodzi? Zamieszanie wybuchło, kiedy użytkownicy Instagrama dopatrzyli się na jednym ze zdjęć… obrączki! Czyżby Wierzbicka postanowiła, nic nikomu nie mówiąc, wziąć ślub ze swoim ukochanym? A może wyjazd to tak naprawdę ich podróż poślubna?

Gwiazda Na Wspólnej wzięła ślub?

Marta Wierzbicka zdecydowała się spędzić urlop we Włoszech. Gwiazda nie zdradziła, czy pojechała sama, czy w towarzystwie drugiej połówki lub przyjaciół. Na razie wygląda na to, że aktorka czuje się doskonale — pogoda dopisuje, a sama gwiazda Na Wspólnej spędza czas na zwiedzaniu i relaksie.

Wczoraj Marta Wierzbicka postanowiła opublikować na Instagramie kolejne zdjęcie, na którym zadowolona aktorka przesiaduje na jednym z leżaków. Obok umieściła znaczący podpis o swoim samopoczuciu i spytała fanów, czy chcieliby obejrzeć relacje ze zwiedzanych przez nią miejsc.

— Bardzo, bardzo, bardzo szczęśliwy człowiek na wymarzonych wakacjach. Jak tylko wrócę, zapiszę relacje z miejscówkami, chcecie? napisała Marta Wierzbicka.

Fani bez trudu spostrzegli, że aktorka ma na palcu pierścionek, który do złudzenia przypomina obrączkę. Czyżby gwiazda Na Wspólnej wzięła ślub, a teraz chciała podzielić się z fanami swoim szczęściem i zasugerować, że podczas wakacji odwiedziła urząd stanu cywilnego? Szczególnie że Marta Wierzbicka na zdjęciu wyraźnie eksponuje dłoń z tajemniczym pierścionkiem. Sama zainteresowana na razie nie zdecydowała się ustosunkować do przypuszczeń internautów.

Kim jest partner Marty Wierzbickiej?

Jak czytamy na plotek.pl, gwiazda Na Wspólnej od kilku miesięcy pozostaje w związku z mężczyzną o imieniu Janek. Partner Marty Wierzbickiej jest menadżerem i pracuje w branży PR.

Sama aktorka stara się zachować tożsamość swojego wybranka w tajemnicy. Na jej Instagramie próżno szukać wspólnych zdjęć z ukochanym, opinia publiczna nie zna nawet nazwiska mężczyzny. Super Express ustalił, że para zaczęła spotykać się na początku 2019 roku — czyżby związek Wierzbickiej układa się tak pomyślnie, że postanowiła już go zalegalizować?

Myślicie, że Marta Wierzbicka naprawdę wzięła ślub? A może to tylko nieporozumienie i gwiazda Na Wspólnej nadal jest panną?

ZOBACZ ZDJĘCIA MARTY WIERZBICKIEJ:

na wspólnej marta wierzbicka

Marta Wierzbicka wzięła sekretny ślub?

na wspólnej marta wierzbicka

Gwiazda Na Wspólnej cieszy się wakacyjnym odpoczynkiem.

na wspólnej marta wierzbicka

Czy Marta Wierzbicka z Na Wspólnej naprawdę ma na palcu obrączkę?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zarobki tej 24-latki wprawiają w osłupienie. Za swoje usługi dostaje 200 tysięcy złotych rocznie
  2. Jaką dietę stosuje Jolanta Kwaśniewska? Dzięki kilku prostym zasadom od lat utrzymuje zgrabną sylwetkę
  3. Zarobki tej 24-latki wprawiają w osłupienie. Za swoje usługi dostaje 200 tysięcy złotych rocznie
  4. Edyta Herbuś w samym staniku chwali się wysportowanym ciałem. Fanka: „W życiu takiego zdjęcia bym nie wstawiła do sieci”
  5. Najmodniejsze buty na lato. 6 modeli, w których zakochały się kobiety

źródła: telemagazyn.pl, plotek.pl, Super Express