Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na wczorajszym pogrzebie kultowego artysty było mnóstwo gwiazd. Natalia Kukulska ujawniła, co nagle stało się nad grobem
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.11.2023 09:21

Na wczorajszym pogrzebie kultowego artysty było mnóstwo gwiazd. Natalia Kukulska ujawniła, co nagle stało się nad grobem

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska uczestniczyła w pogrzebie Krzysztofa Jaślara. Fot. KAPiF

16 listopada był niesamowicie smutnym dniem dla całego świata kultury w Polsce. To właśnie wtedy odbył się pogrzeb Krzysztofa Jaślara. Wybitnego współzałożyciela kabaretu Tey żegnał tłum gwiazd, w tym również Natalia Kukulska. Artystka właśnie opowiedziała o rozdzierających serce scenach, które rozegrały się podczas ceremonii.

Pogrzeb Krzysztofa Jaślara

Krzysztof Jaślar na stałe zapisał się na kartach polskiej kultury jako wybitny reżyser, satyryk, autor tekstów i scenariuszy oraz współzałożyciel kabaretu Tey. Artysta zmarł 7 listopada. Miał 76 lat. Tragiczną informację o jego odejściu przekazał Zenon Laskowik:

Z przykrością informujemy, że dziś zmarł Krzysztof Jaślar, współzałożyciel Kabaretu Tey, autor tekstów, reżyser.

16 listopada odbył się pogrzeb Krzysztofa Jaślara. Pojawiło się na nim mnóstwo gwiazd, które przybyły pożegnać artystę. Wśród nich znaleźli się Zbigniew Zamachowski z Gabrielą Muskałą, Natalia Kukulska, Patricia Kazadi, Robert Górski, Monika Sobień-Górska, Hanna Śleszyńska czy Włodzimierz Korcz, Zenon Laskowik, Katarzyna Zielińska. Ceremonia odbyła się na Nowym Cmentarzu na Służewie przy ulicy Wałbrzyskiej i miała charakter świecki.

Łamiąca serce wiadomość od Natalii Kukulskiej. Koncert gwiazdy odwołany, smutne szczegóły Po 23 latach małżeństwa mąż podsumował Natalię Kukulską. Wszyscy się rozwodzą, a ich miłość kwitnie

Natalia Kukulska pożegnała Krzysztofa Jaślara

Na pogrzebie Krzysztofa Jaślara nie mogło zabraknąć Natalii Kukulskiej, która, jak się okazuje, miała bardzo bliski kontakt z artystą. W poruszającym poście na Instagramie wokalistka postanowiła podsumować uroczystość, w której uczestniczyła, a także przywołała wspomnienia, które łączą ją z Jaślarem. 

Dziś pożegnaliśmy wspaniałego człowieka - Krzysztofa Jaślara. Reżyser, satyryk, autor tekstów, scenariuszy… o wyjątkowej wrażliwości i poczuciu humoru. Kabaret Tey, to przecież klasyka. Mistrz gatunku. Pamiętam, że nie mogłam się przyzwyczaić by mówić do niego po imieniu - Krzysiu. Od dziecka był dla mnie przecież wujkiem. Przyjaźniłam się z jego synem Filipem i jeździliśmy na wspólne wakacje do Domu Pracy Twórczej ZAIKS w Ustce. Potem wielokrotnie Krzysio współpracował z moim tatą przy różnych festiwalach i koncertach. Przepięknie również wyreżyserował koncert „Tyle słońca” w 2000 r. poświęcony mojej mamie – pisze Natalia Kukulska.

Projekt bez nazwy - 2023-11-17T091533.942.png
Natalia Kukulska uczestniczyła w pogrzebie Krzysztofa Jaślara. Fot. AKPA

ZOBACZ TEŻ: "Klątwa" lotu Jantar? Natalia Kukulska powtórzyła trasę, na której zginęła jej matka. Okropne, co poczuła

Natalia Kukulska opowiedziała o poruszających scenach na pogrzebie Krzysztofa Jaślara

W ostatnim pożegnaniu Krzysztofa Jaślara uczestniczyła nie tylko rodzina artysty, ale również jego najbliżsi przyjaciele. Dla wszystkich zebranych na cmentarzu ceremonia okazała się bardzo trudną i niebywale przykrą chwilą. W jej trakcie doszło do kilku poruszających momentów, których w swoim poście nie omieszkała opisać Natalia Kukulska. Okazuje się, że w trakcie swojego przemówienia Zenon Laskowik nie był w stanie opanować wzruszenia, przez co zaniemówił.

Pożegnania są niezwykle trudne i poruszające. Oczywiście najtrudniejsze dla najbliższych, ale myślę że każdy z nas będąc uczestnikiem uroczystości musi temat śmierci po raz kolejny zweryfikować… w tych trudnych emocjach towarzyszyły zebranym piękne dźwięki od Grupy MoCarta. Niezwykle poruszająco tekst autorstwa Krzysztofa zaśpiewała Katarzyna Zielińska i pięknie przemówiła Kasia Pakosińska. Nie zabrakło również uśmiechu, pięknych wspomnień, anegdot i podziękowań. Bardzo wzruszająca była próba przemówienia Zenona Laskowika, erudyty estradowego, któremu nigdy nie brakuje słów i humoru. W obliczu ostatecznego pożegnania przyjaciela po prostu zaniemówił a emocje wzięły górę. Krzysiu, jeśli reżyserowałeś to z góry, to puenta tego spotkania to czarny humor, ale ludzi wokół zgromadziłeś wspaniałych. Nie mogło być inaczej. Będziemy zawsze ciepło wspominać – podsumowała wokalistka.

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!