Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na scenę z Ralphem Kaminskim dostała się 6-latka. Gdy dopadła do mikrofonu ludzi zatkało
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.03.2023 21:40

Na scenę z Ralphem Kaminskim dostała się 6-latka. Gdy dopadła do mikrofonu ludzi zatkało

Ralph Kaminski
fot. KAPIF

Ralph Kaminski pochwalił się nagraniem z ostatniego koncertu. W pewnym momencie na scenę weszła sześciolatka, której wystąpienie zaskoczyło absolutnie wszystkich.

Fani nie kryją zachwytu nad występem dziewczynki. Niektórzy też zazdroszczą młodej fance spełnienia marzenia i wejścia na scenę z ulubionym piosenkarzem.

Ralph Kaminski pokazał nagranie z koncertu

Charyzmatyczny piosenkarz bardzo chętnie dzieli się z fanami informacjami na temat swojej twórczości artystycznej i tras koncertowych. Tym razem Ralph Kaminski zamieścił na swoim profilu na Instagramie nagranie z ostatniego koncertu.

-Dzisiaj zagramy w Rzeszowie na „Art Festival”. Przybywajcie tłumnie, bo będzie mega! Całe Podkarpacie czekamy na Was! (A to pamiątka z wczoraj) - napisał wokalista w social mediach.

Fani natychmiast zwrócili uwagę, że muzyk nie był sam, ale na scenie towarzyszył mu pewien niespodziewany gość specjalny.

Lepiej usiądźcie. Tak kiedyś wyglądała babka z "Kiepskich". Krystyna Feldman rozkochiwała w sobie tłumy

Ralph Kaminski zaśpiewał na scenie z sześciolatką

Na zamieszczonym przez artystę filmiku widać, jak trzyma za rękę zadowoloną dziewczynkę. Okazało się, że mała fanka ma zaledwie sześć lat, a wokalista dostrzegł ją dzięki dwóm ogromnym białym pomponom, które zdobiły jej fryzurę.

Chwilę później Ralph Kaminski zapytał dziewczynkę, kto kupił jej te przykuwające wzrok ozdoby. Okazało się, że sprawczynią całego zamieszania jest jej mama. Sześciolatka przyznała się, że jest wielką fanką muzyka i zna jego największy przebój. Wtedy też piosenkarz uklęknął na jedno kolano i wspólnie z fanką wykonał ten utwór w duecie.

Fani zachwyceni sytuacją na koncercie Ralpha Kaminskiego

W komentarzach pod postem muzyka nie brak komentarzy zachwyconych fanów, którzy bardzo ucieszyli się na widok niespodziewanego duetu. Okazało się, że sześciolatka ma prawdziwy talent i może pochwalić się naprawdę pięknym głosem. 

Niektórzy też postanowili wziąć przykład z dziewczynki i podobnie jak ona znaleźć sposób, który pozwoli im się wyróżnić na tyle mocno, aby zwrócić na siebie uwagę muzyka i również otrzymać zaproszenie na scenę.

-Lecę po pompony, może mnie też Ralph weźmie na scenę

-Pięknie Ralph jesteś kochany. To wspaniale że najmłodsi fani mogą z Tobą zaśpiewać na scenie

-Cudowna "pomponiareczka"!  Ralph, czy To Twoje reality show: "Jak oni śpiewają z Ralphem? " może trwać "dłużej niż to lato"? - czytamy w komentarzach pod postem.

Zobacz nagranie:

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?