Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na pogrzeb Patrycji Widery przyjdzie wielu fanów. Bliscy mają szczególną prośbę związaną z ubiorem. Bardzo nietypowe
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.11.2023 22:18

Na pogrzeb Patrycji Widery przyjdzie wielu fanów. Bliscy mają szczególną prośbę związaną z ubiorem. Bardzo nietypowe

Bliscy gwiazdy mają nietypową prośbę związaną z pogrzebem
Bliscy gwiazdy mają nietypową prośbę związaną z pogrzebem, fot. Instagram/@widupa; Canva/Pears2295

Wiadomość o śmierci 24-letniej gwiazdy TVN i popularnej tiktokerki Patrycji Widery wstrząsnęła wszystkimi jej fanami. Właśnie poinformowano o tym, kiedy odbędzie się jej ostatnie pożegnanie. Głos zabrali także jej bliscy, którzy ujawnili szokujące szczegóły ceremonii pogrzebowej.

Śmierć Patrycji Widery wstrząsnęła całą Polską

Młodziutka gwiazda największą popularność zdobyła dzięki swojej internetowej działalności oraz grze w popularnych serialach TVN-u - “Szkoła” oraz “Pułapka”. Patrycja Widera była jedną z polskich tiktokerek, która mogła pochwalić się naprawdę spektakularnymi statystykami na tej platformie - obserwowało ją tam ponad 1,5 miliona użytkowników.

Informacja o nagłej i niespodziewanej śmierci dziewczyny wstrząsnęła całym internetem. I choć w sieci nie pojawiła się żadna oficjalna informacja na temat powodu odejścia 24-latki, wielu internautów spekuluje, że tiktokerka miała chorować na marskość wątroby.

Emilian Kamiński robił wszystko, by ukryć to przed śmiercią. Prawda wyszła na jaw dopiero teraz

Wiemy, kiedy odbędzie się pogrzeb Patrycji Widery

Teraz ujawniono kolejne informacje na temat znanej tiktokerki. Okazało się, że gdy tylko do mediów przedostała się informacja o nagłej śmieci 24-latki, jej bliscy natychmiast zareagowali i utworzyli internetową zbiórkę, której zysk zostanie przekazany na sfinansowanie pogrzebu gwiazdy. Fani dziewczyny nie zwlekali ani chwili i wspólnymi siłami zebrali ponad 50 tysięcy złotych.

Mama Patrycji będzie mogła postawić jej od nas wszystkich pomnik. Żeby mogli przyjść do niej, normalnie usiąść na ławeczce. O to mi tylko chodziło, żeby tej mamie dać trochę uśmiechu, pokazać, jak ludzie ją kochali - powiedziała przyjaciółka zmarłej Aleksandra Ratajczak w rozmowie z portalem Na Temat.

Ostatnie pożegnanie Patrycji Widery odbędzie się w piątek 17 listopada o godzinie 9:15 w Bazylice Najświętszej Marii Panny i Świętego Bartłomieja w Piekarach Śląskich. 

Zaskakujące doniesienia o pogrzebie Patrycji Widery

Głos w sprawie uroczystości pogrzebowych młodej tiktokerki zabrali również jej bliscy znajomi. Zadbali oni o to, aby pogrzeb gwiazdy został wyemitowany online - tak, aby nawet osoby z odległych miejsc Polski mieli szansę pożegnać popularną influencerkę.

Pogrzeb 17 listopada godz. 9:15. Bazylika Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja w Piekarach Śląskich, ul. Księdza Jana Ficka 7. Za zgodą mamy udało mi się załatwić transmisję, bo Bazylika ma kamerę, która transmituje cały czas kościół - napisał na swoim profilu na Instagramie przyjaciel dziewczyny Sebastian Kowalczyk.

Dodatkowo chłopak zdradził, jakie wytyczne wobec stroju będą obowiązywać podczas ostatniego pożegnania Patrycji Widery. Okazało się, że jedyną zasadą jest… brak jakichkolwiek zasad. Każdy może ubrać się dowolnie, co oznacza, że nie trzeba zakładać tego dnia ciemnych lub czarnych ubrań.

Tagi: pogrzeb
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"