Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Na obrazku ukrywa się kot. Tylko niewielki procent ludzi potrafi go znaleźć wśród śmieci, widzisz?
Paulina Rakowska
Paulina Rakowska 16.06.2021 17:15

Na obrazku ukrywa się kot. Tylko niewielki procent ludzi potrafi go znaleźć wśród śmieci, widzisz?

kot
fot. BOREDPANDA za webniusy.com

Kot przechadzał się po gigantycznym wysypisku śmieci. Przypadkiem został uchwycony na zdjęciu, ale na pierwszy rzut oka w ogóle nie da się go dostrzec. Trzeba naprawdę pilnie szukać i to jeszcze wiedzieć czego. To zdjęcie to świetny sposób na sprawdzenie swojej spostrzegawczości, bardzo niewiele osób jest w stanie znaleźć mruczka.

Coś na pobudzenie szarych komórek? A może krótka przerwa w pracy? Chwila odpoczynku? To zdjęcie-zagadka to naprawdę fantastyczny sposób na chwilkę skupienia.

Kot na wysypisku śmieci

Zdjęcie przedstawia ogromne wysypisko śmieci. Takie miejsca, choć brudne, śmierdzące i pełne niebezpiecznych substancji, niestety przyciągają bezdomne, a co za tym idzie, na pewno głodne zwierzęta. I tak się stało tym razem.

Kot na zdjęciu zapewne szukał jakiegoś pożywienia. Został uchwycony przypadkiem i szybko zyskał dużą popularność, bo fotografia to istna łamigłówka.

Gdybyście nie wiedzieli, że ten kot się tam znajduje, z pewnością nie bylibyście go w stanie zauważyć.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kot – nie sposób go znaleźć

Nawet kiedy już wiadomo, czego należy szukać, zadanie nie należy do najłatwiejszych. Wiele idzie na łatwiznę, zerkając od razu na odpowiedź, ale rekomendujemy jednak poświęcić chwilę i spróbować swoich sił. Ten kot naprawdę tam jest. Wystarczy odrobina cierpliwości.

Takie zdjęcia czy obrazki-zagadki cieszą się w Internecie sporym zainteresowaniem. Pewien ilustrator uczynił z tego nawet sztukę. Zachęcamy do zapoznania się z jego ciekawymi grafikami, które również stanowią fantastyczną zabawę. Artykuł znajdziecie tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kot

Wiecie już, gdzie ten kot się znajduje?

kot

Ile razy przyglądaliście się temu miejscu, nie mogąc go znaleźć?

kot

Niewiarygodne, jak ten zwierzak się tam wtopił w tło.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: webniusy.com

Tagi: kot zagadka
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania