Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika Zamachowska o powodach rozwodu. Takiej szczerości nikt się nie spodziewał
Marta Kulik
Marta Kulik 19.04.2021 15:08

Monika Zamachowska o powodach rozwodu. Takiej szczerości nikt się nie spodziewał

monika zamachowska
fot. Piotr Molecki/East News

Co doprowadziło do rozwodu Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego? Dziennikarka wprost mówi o zdradzie. Takiej szczerości nikt się nie spodziewał.

Monika Zamachowska zaczyna nowy etap swojego życia, jednak ciekawskim fanom cały czas dostarcza sporo wiadomości na temat przeszłości i małżeństwa. Tym razem ujawniła kilka intymnych szczegółów.

Monika Zamachowska o powodach rozwodu

To jedno z najgłośniejszych rozstań ostatnich lat. Małżeństwo nie mieszka już razem, a na jaw wychodzą kolejne szczegóły. Podobno aktor oczekiwał, że dzieci Zamachowskiej wyprowadzą się z mieszkania. Dziennikarka mogła zareagować tylko w jeden sposób:

Dla matki wybór ,,dzieci albo mąż”, nie istnieje i nie może istnieć. Na szczęście to jest instynkt, nie muszę tego racjonalizować. Mam też własną ocenę tej sytuacji i ona brzmi tak: Moje dzieciaki są fantastyczne! – powiedziała w rozmowie z Wprost.

Gwiazda nie ukrywa, że bycie jednostronnie zakochaną przez dziesięć lat było dla niej męczące. Po wyprowadzce męża odebrała telefon od jego prawniczki. Wtedy zrozumiała, że miała nieprawdziwe wyobrażenia o własnym związku.

Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy, ze zdradą męża włącznie, to były kłopoty jak w innych związkach. Oczywiście szukam winy w sobie, szukam uzasadnienia, jak mogło do tego dojść, że za chwilę będę potrójną rozwódką. Zmarnowałam nam trochę życia – wyznała smutno w wywiadzie.

Jakiego mężczyzny szuka Monika Zamachowska? Swoim wyznaniem wbiła szpilę aktorowi. Z jej słów wynika, że cały czas ma nadzieję spotkać odpowiedniego partnera, z którym będzie czuła się szczęśliwa i bezpieczna.

Takiego, który zna swoją wartość, który nie ma problemu ani ze swoją duchowością, ani seksualnością, ani ze sferą zawodową. Kogoś, kto umie rozmawiać o najtrudniejszych sprawach tak, żeby nie ranić.

Zobacz zdjęcie:

monika zamachowska

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: wprost.pl