Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika Zamachowska pokazała wnętrze swojego mieszkania
Julia Smoleń
Julia Smoleń 21.03.2021 21:59

Monika Zamachowska pokazała wnętrze swojego mieszkania

Monika Zamachowska
fot. https://www.instagram.com/monikazamachowska/

20 marca media pisały o tym, że Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski się rozstali. Informacje te nie zostały jednak potwierdzone przez żadną ze stron. W sieci pojawiły się natomiast zdjęcia męża dziennikarki, na których wyraźnie widać, jak wynosi z mieszkania meble i inne przedmioty domowego użytku. Teraz Monika Zamachowska opublikowała na swoim profilu zdjęcie z wnętrza mieszkania.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski byli razem prawie 10 lat. Wczoraj, aktor był widziany na warszawskim Żoliborzu, gdzie mieści się ich mieszkanie. Zamachowski wynosił część rzeczy – meble oraz obrazy. Pomagał mu syn. Fakt zapytał Monikę Zamachowską o to, co się dzieje w jej małżeństwie.

Monika Zamachowska – jak wygląda jej mieszkanie

Fakt zapytał Monikę Zamachowską o sytuację w jej małżeństwie. Dziennikarka odpowiedziała wymijająco:

Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać – powiedziała Zamachowska dziennikarzom Faktu i urwała rozmowę.

Relacja Zamachowskich od początku była bardzo emocjonująca. To dla Moniki, aktor zostawił swoją poprzednią żonę. Dziennikarka również ma za sobą dwa poważne, długie związki, które zakończyły się rozstaniem. Sama wychowywała dwójkę dzieci – syna i córkę. Z kolei Zbigniew ma czwórkę dzieci.

Wciąż nie wiadomo jednak, czy Zamachowscy się rozstali. Żadne z nich wciąż nie wypowiedziało się konkretnie w sprawie rozstania.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Teraz jednak Monika Zamachowska wstawiła na Instagram zdjęcie salonu, gdzie widać przytulne, bardzo dobrze urządzone wnętrze.

To bezcenne uczucie, gdy nie musisz wychodzić z domu, żeby mieć miły wieczór… – podpisała post dziennikarka.

Trzeba przyznać, ze widok odbiera mowę. Wnętrze prezentuje się pięknie – nie wygląda, jakby czegoś w nim brakowało.

Relacja Zamachowskich – co się stało?

Relacja Zamachowskich jest dla wszystkich teraz wielką tajemnicą. Jakiś czas temu jednak Monika wyznała, że zarówno jej mąż, jak i ona zdawali sobie sprawę z ryzyka, jakie podejmują, kolejny raz decydując się na małżeństwo:

Od początku wiedzieliśmy, że nasz związek jest obarczony wysokim ryzykiem. I dla mnie, i dla Zbyszka jest to już trzecie małżeństwo, oboje doskonale więc wiemy, że wszystko może się skończyć. Nie mamy wspólnych dzieci, które mogą być mocnym spoiwem rodziny, choć nie muszą – powiedziała jakiś czas temu Zamachowska w wywiadzie z Twoje Imperium.

Monika Zamachowska była trzykrotnie zamężna. Do 2000 roku była żoną Ricka Richardsona – amerykańskiego dziennikarza. W sierpniu 2001 roku poślubiła Jamie’ego Malcolma – pilota linii Virgin Atlantic. To właśnie z tego małżeństwa ma dwójkę dzieci. W 2014 roku wyszła za Zbigniewa Zamachowskiego.

Monika Zamachowska przez wiele lat była związana ze stacją TVP2. Byłą prowadzącą, autorką i współautorką następujących programów: Kult popkultury, Witaj, Europo oraz Europa da się lubić. W latach 2013-2019 prowadziła program Pytanie na śniadanie.

Miejmy nadzieję, że informacje o rozstaniu to jedynie plotki. A państwu Zamachowskim życzymy przede wszystkim dużo spokoju!

Zobacz zdjęcia:

Monika Zamachowska wstawiła zdjęcie swojego salonu. Tytuł włączonej piosenki jest wymowny.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl, plotek.pl