Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika Olejnik przyłapana na widowni w Sopocie. Partner akurat się nad nią pochylał, jej mina mówi sama za siebie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 24.08.2023 23:02

Monika Olejnik przyłapana na widowni w Sopocie. Partner akurat się nad nią pochylał, jej mina mówi sama za siebie

Monika Olejnik, Tomasz Ziółkowski
Monika Olejnik przyłapana z ukochanym na festiwalu w Sopocie. Fot. KAPiF

Monika Olejnik została przyłapana na widowni Top of the Top Sopot Festivalu. W ostatnim, 4. dniu imprezy dziennikarce towarzyszył partner, Tomasz Ziółkowski. W pewnym momencie kamery zostały skierowane wprost na tę dwójkę, na twarzy Olejnik malowała się cała gama emocji…

4 dnia festiwalu w Sopocie wśród publiczności znalazła się Monika Olejnik z partnerem

Tegoroczna edycja Top of the Top Sopot Festivalu była tym wydarzeniem muzycznym, na które z niecierpliwością wyczekiwało wielu Polaków. W te wakacje pogoda oraz inne zdarzenia losowe pokrzyżowały plany tysięcy festiwalowiczów, dlatego z imprezą w Sopocie wiązano naprawdę duże nadzieje. Niestety okazało się, że wydarzenie nie spełniło oczekiwań fanów…

Ostatni, 4. dzień koncertów w Sopocie spotkał się z mocnymi słowami krytyki internautów. Widzowie nie kryli swojego rozczarowania poziomem imprezy oraz zepsuciem kultowych utworów przez występujących na scenie artystów. Mimo tych negatywnych głosów napływających do sieci publiczność sprawiała wrażenie, jakby dobrze się bawiła. Niespodziewanie na trybunach została przyłapana Monika Olejnik. Jak dziennikarka zareagowała na dzisiejsze koncerty?

Niespodziewane wieści o poszukiwanym Krzysztofie Dymińskim. TAM podobno był widziany, jego stan poraża

Moniak Olejnik została przyłapana na widowni festiwalu w Sopocie, co miała na sobie?

Top of the Top Sopot Festival jest na żywo transmitowany na antenie stacji TVN. Osoby, które nie mogły pojawić się nad morzem osobiście, mają możliwość nieustannego śledzenia wydarzeń, które dzieją się na scenie Opery Leśnej w Sopocie. Kilka kamer naprzemiennie pokazuje więc widok na artystów, ale również bawiącą się publiczność.

W pewnym momencie na szklanych ekranach ukazała się widzom doskonale znana sylwetka. Okazuje się, że to Monika Olejnik wraz z partnerem Tomaszem Ziółkowskim nagle zostali przyłapani wśród tłumów na trybunach. Dziennikarka miała na sobie olśniewającą, karmazynową kreację pokrytą kwietnym wzorem, a na jej twarzy malowała się cała gama emocji, które wywołał w niej aktualnie toczący się koncert.

Na festiwalu w Sopocie Monikę Olejnik poruszył jeden konkretny wykonawca

Podczas 4. dniaTop of the Top Sopot Festivalu wystąpiły takie gwiazdy jak Mrozu, Kayah, Andrzej Piaseczny, Małgorzata Ostrowska, Natalia Przybysz czy Kuba Badach. To właśnie występ męża Alekandry Kwaśniewskiej wywołał najwięcej emocji. Swojej reakcji nie była w stanie pohamować nawet Monika Olejnik!

Kuba Badach zachwycił całą publiczność swoim wykonaniem utworu "C'est la vie" z repertuaru Andrzeja Zauchy. Monika Olejnik, którą w tamtym momencie uchwyciły kamery, nie była w stanie powstrzymać wzruszenia. Widać było, że wokal męża Alekandry Kwaśniewskiej głęboko ją poruszył. Jej odczucia zdawał się również podzielać partner, który pochylił się w stronę dziennikarki, coś do niej mówiąc.

Projekt bez nazwy - 2023-08-24T221054.471.png
Monika Olejnik przyłapana z ukochanym na festiwalu w Sopocie. Fot. kadr z festiwalu w Sopocie
Projekt bez nazwy - 2023-08-24T220746.136.png
Monika Olejnik przyłapana z ukochanym na festiwalu w Sopocie. Fot. Instagram/Monika Olejnik 
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów