Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika Olejnik cała w emocjach zwróciła się do Wojciecha Szczęsnego. To, co zobaczyła wprowadziło ją w zdumienie
Weronika Dadok
Weronika Dadok 26.11.2022 21:56

Monika Olejnik cała w emocjach zwróciła się do Wojciecha Szczęsnego. To, co zobaczyła wprowadziło ją w zdumienie

2022-10-01. BLIŻEJ – premiera Monika Olejnik, KAPiF

Dziś wyjątkowy dzień, podczas którego Polska wygrała swój pierwszy mecz. Robert Lewandowski i Piotr Zieliński zdobyli bramki w rozgrywce z Arabią Saudyjską, a Wojciech Szczęsny obronił rzut karny. To właśnie tym zdobył ogromny podziw u Moniki Olejnik, która z zapartym tchem przyglądała się rozgrywce. 

Dziennikarka zdecydowała się na dodanie relacji jeszcze w trakcie meczu. Tym samym pokazała swój podziw wobec piłkarza, który spisał się idealnie.

Monika Olejnik wyraziła podziw wobec polskiej reprezentacji

Choć długi czas nasza reprezentacja nie wzbudzała wiele zaufania, a niektórzy Polacy nawet byli do jej umiejętności nieco sceptycznie nastawieni, dziś piłkarze pokazali, na co naprawdę ich stać.

Chwilę po genialnej obronie na profilu Moniki Olejnik pojawiła się relacja zawierająca brawa skierowane do Wojciecha Szczęsnego. Ciężko się dziwić, ponieważ również dzięki jego reakcji Polacy osiągnęli sukces.

Na tym jednak dziennikarka nie chciała poprzestać, chwilę po bajecznej rozgrywce na jej profilu pojawił się już nieco bardziej obszerny wpis skierowany do całej reprezentacji. Poruszające słowa spodobały się również jej obserwatorom.

Wojtek Szczęsny bravissimo Piotr Zieliński, Robert Lewandowskim cała drużyna polska respect, szczególne podziękowania dla trenerów z Niemiec, Hiszpanii, Anglii, Italii, którzy edukują naszych najlepszych piłkarzy – napisała Monika Olejnik. 

Obserwatorzy dziennikarki również dali o sobie znać:

– W punkt pani Monikooo.

– Nareszcie mamy zwycięstwo!

– Szczęsny cudownie bronił, brawa. Super drużyna.