Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika: „Zakochałam się w najgorszym z możliwych mężczyzn. Chodzi o jego zawód, mam już dość”
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 07.09.2020 12:21

Monika: „Zakochałam się w najgorszym z możliwych mężczyzn. Chodzi o jego zawód, mam już dość”

Kobieta
Instagram.com @melwood1982

Monika już nie potrafiła dalej ukrywać swoich kumulujących się emocji. Wszystko opisała w Internecie, chciała, żeby ktoś jej doradził, jakoś pomógł. Zakochałam się w najgorszym z możliwych mężczyzn. Chodzi o jego zawód, mam już dość — napisała. Myślicie, że przesadza?

Monika juz dłużej nie mogła żyć sama ze swoimi narastającymi uczuciami. Postanowiła im dać upust i opisać swoją historię. Żali się, że jej wybranek ma jeden z najgorszych zawodów. To ją powstrzymuje, żeby przenieść tę znajomość na wyższy poziom.

Najgorszy zawód

Kobieta pracuje w niewielkim biurze rachunkowym, zajmuje się finansami i drobnymi sprawami administracyjnymi. Jak sama mówi, nie uważa się, za nie wiadomo kogo, ale ma poczucie, że do czegoś doszła i może czuć się spełniona. Ma studia z finansów i rachunkowości, praca sprawia jej przyjemność, ma stałe godziny pracy i komfort życia.

We wpisie żali się, że chyba w jej życiu stało się coś, co w ogóle nie powinno mieć prawa się wydarzyć. Zakochała się jak jakaś nastolatka. Totalnie straciła dla niego głowę, każdego dnia nie może doczekać się, aż go zobaczy. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie fakt, że mężczyzna… sprzedaje kanapki, cateringi i przekąski w ich firmie. Z racji pełnionych obowiązków Monika wie, że zarabia on około 1500 złotych na rękę, a może nawet i mniej, bo nie ma całego etatu. Kobieta nie wie, co ma zrobić.

  1. Grażyna: ”Jestem położną i na sali porodowej obrzydza mnie tylko jedna rzecz. Żadna z nas nie może jej znieść”
  2. Gwiazda „Twoja twarz brzmi znajomo” doprowadziła widzów do łez. Trudno powstrzymać emocje

Monika prosi o radę

We wpisie widać wewnętrzną walkę kobiety pomiędzy sercem a rozumem.

— W sumie to tak naprawdę go nie znam, rozmawiałam z nim tylko kilka razy, zawsze o sprawach zawodowych. Uwiódł mnie jego uśmiech oraz radość z życia. Kiedy sprzedaje te swoje kanapki i zupki widać, że sprawia mu to przyjemność, że lubi kontakt z ludźmi — napisała.

Ale jednocześnie kobieta wyznała, że od swojego przyszłego partnera oczekiwałaby stabilizacji, poczucia bezpieczeństwa. A według niej 1500 złotych tego nie zagwarantuje.

— Co on mógłby mi dać? Jakieś poczucie prestiżu, stabilizację? Mowy nie ma! Tylko siebie i nic więcej… Nie wiem co mam robić, pomóżcie — dodaje.

A wy co byście jej radziły?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

monika

Kobieta pyta o radę.

Monika

Mężczyzna, w którym się zakochała, jest sprzedawcą kanapek i różnych przekąsek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum
  2. TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopnia
  3. Anna Kalczyńska schudła 10 kg i zupełnie zmieniła fryzurę. Co za metamorfoza, wygląda obłędnie
  4. Rafał i Gabriel przetrwali milczenie i ujawnili prawdę o odejściu z „Królowych życia”. Widzowie będą załamani
  5. Emilia Komarnicka jest w ciąży. Gwiazdorska para ”Na dobre i na złe” nie posiada się ze szczęścia
  6. Niestety, otrzymała najgorszą diagnozę – złośliwy nowotwór, zrezygnowała z leczenia i wycięła zdrową część ciała. Przez chorobę zdecydowała się na zdumiewającą dietę

Źródło: papilot.pl

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów