Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje Kasia Lenhardt. Policja przekazała najnowsze ustalenia w sprawie
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 11.02.2021 11:33

Nie żyje Kasia Lenhardt. Policja przekazała najnowsze ustalenia w sprawie

modelka
Screen z instagram.com/kasia_lenhardt/?hl=pl

Nie żyje 25-letnia polska modelka – Kasia Lenhardt. Jak poinformowały niemieckie media, została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Kobieta osierociła jedynego syna. Teraz śledczy przekazali najnowsze informacje w tej sprawie.

W środę 10 lutego polskie i zagraniczne media obiegła przykra wiadomość o śmierci 25-letniej modelki. Kasia Lenhardt została znaleziona martwa dzień wcześniej, 9 lutego. Tego dnia urodziny obchodził jej syn Noan.

Nie żyje Kasia Lenhardt

Kasia Lenhardt nie żyje. Polska modelka została znaleziona martwa w mieszkaniu w Berlinie – poinformował wczoraj niemiecki Bild. 25-latka kilka dni wcześniej rozstała się z piłkarzem Bayernu Monachium, Jeromem Boatengiem.

Para była w związku przez rok. Niedługo po ich rozstaniu wypłynęły informacje, jakoby sportowiec miał zdradzać Kasię, przekazuje gwiazdy.wp.pl.

Śmierć modelki owiana jest tajemnicą, jednak z najnowszych ustaleń policji wynika, że najprawdopodobniej nie brały w niej udziału osoby trzecie.

Wczoraj około 20:30 miała miejsce interwencja w Charlottenburgu w związku z podejrzeniem samobójstwa. W domu znaleziono martwą osobę. Nic nie wskazuje na działania ze strony osób trzecich – podaje niemiecki magazyn Blid.

Kim była Kasia Lenhardt?

Kasia Lenhardt była polską modelką, która wybiła się w 2012 roku, kiedy to wzięła udział w pokazie Heidi Klum. Właśnie wtedy miała okazję stawiać swoje pierwsze kroki w modelingu.

Co więcej, gwiazda pojawiła się również w niemieckiej edycji programu Top Model. Tam również osiągnęła niesamowity wynik, dotarła nawet do finału, co jest godnym podziwu osiągnięciem. Od tamtego momentu jej kariera nabrała rozpędu.

Modelka brała także udział w licznym kampaniach reklamowych. Wśród znanych marek, z którymi współpracowała, można wymienić: Philippa Pleina, Hunkemöller International i Vivienne Westwood.

Sławy dodał jej związek z piłkarzem Bayernu Monachium Jerome Boatengiem, z którym niestety rozstała się dość niedawno. Wówczas wszystkie niemieckie media rozpisywały się o rozpadzie ich związku.

Składamy najszczersze kondolencje bliskim i rodzinie zmarłej. Wczoraj pożegnaliśmy inną polską legendę, o czym możecie przeczytać >tutaj<.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

Źródło: gwiazdy.wp.pl, o2.pl, Bild