Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Młodsza o 27 lat gwiazda TVN rzuciła Jarosława Kreta? Przykre wieści
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 09.02.2022 08:47

Młodsza o 27 lat gwiazda TVN rzuciła Jarosława Kreta? Przykre wieści

Jarosław Kret
instagram.com/jarekkret

Pojawiły się powody by przypuszczać, że Jarosław Kret znów jest singlem. 58-letni prezenter pogody unikał bezpośredniej odpowiedzi, jednak wiele wskazuje na to, że rozstał się ze znacznie młodszą Kariną Zuchorą.

Niewiele ponad pół roku temu media zaskoczyła wieść, że Jarosław Kret już od dłuższego czasu spotyka się z niespełna 30-letnią finalistką programu „Masterchef”. Znaczna różnica wieku oraz doskonale znane w mediach „romantyczne” skłonności prezentera sprawiły, że wielu fanów zadawało pytanie — czy związek przetrwa?

Wiele jednak wskazywało na to, że popularny „pogodynek” wiąże duże nadzieje z nową relacją. W przeciwieństwie do ostatniego dość medialnego romansu z Beatą Tadlą, Jarosław Kret tym razem niewiele mówił w mediach o nowej miłości.

Jedynie raz na jakiś czas pojawiały się na jego Instagramie fotografie wspaniałych przekąsek i dań, którymi się chwalił, a których zazdrościli mu fani.

Poślub kogoś, kto dobrze gotuje. Uroda przemija, głód nigdy — cytował wówczas słowa prezentera portal Radio ZET, a pod wpisem miała pojawić się odpowiedź Kariny: „Mądrze

Jarosław Kret rozstał się z partnerką? Prezenter unikał jasnej odpowiedzi

Karina okazała się dla celebryty wsparciem w dobrych i złych momentach. Jeszcze nie tak dawno, w wywiadzie z „Rewią” Jarosław Kret podkreślał, jak ważną rolę w jego życiu odgrywa ukochana.

— Karina jest dla mnie bardzo ważną osobą. Wyjątkową. Opiekowała się mną. Uświadamiała mi, że nie jestem sam — mówił.

Jednak od jakiegoś czasu media zaobserwowały niepokojące zjawisko. Już wcześniej Karina wyjechała do Trójmiasta, kontynuować swoją karierę, zaś ostatnie wypowiedzi Jarosława Kreta, choć wymijające i niejasne sprawiły, że niektórzy nie mają już wątpliwości na temat tego, że para nie jest już razem.

Jedyne, co powiem oficjalnie, to tyle, że z Kariną mieliśmy pewne projekty telewizyjno-kulinarne. Może jeszcze wrócimy do tego projektu. Czas pokaże — stwierdził prezenter w niedawnym wywiadzie dla redakcji „Twoje imperium”

W dalszej części rozmowy Jarosław Kret zaskoczył jeszcze bardziej, kiedy na pytanie, co ze związkiem, odpowiedział:

Teraz mam tyle obowiązków, że nie mam czasu na miłość.

Jak myślicie? Czy waszym zdaniem para rozstała się na dobre?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nagłe oświadczenie Katarzyny Cichopek. Chodzi o „Pytanie na śniadanie”
  2. Widzowie TVP zaniemówią. Stacja właśnie ogłosiła, co pokaże dzisiaj o 21:55
  3. Napłynęły informacje o stanie zdrowia Maryli Rodowicz. Przykre, co działo się w szpitalu