Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa pokazała brzuszek. Zachwytów nad jej figurą co niemiara
Michał Fitz
Michał Fitz 11.07.2022 13:58

Młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa pokazała brzuszek. Zachwytów nad jej figurą co niemiara

Kinga Rusin
TRICOLORS/East News Pawel Wodzynski/East News

Kinga Rusin i Tomasz Lis byli przez długi czas jedną z popularniejszych par polskiego show-biznesu. Ich małżeństwo trwało 12 lat i przyniosło owoce w postaci dwóch córek. Teraz furorę robi młodsza z nich, Iga.

Dziewczyna od wieku nastoletniego zajmowała się modelingiem, a jej uroda była powszechnie ceniona, nie tylko przez fanów, ale i przez branżę. Teraz na Instagramie pokazała, jak prezentuje się jej brzuch. Jest czego gratulować.

Córka Kingi Rusin imponuje wyglądem

Brzuch zachwyca wcale nie dlatego, że jest ciążowy. Nic nie wskazuje na to, by Iga spodziewała się dziecka, choć jej partner, znany pod pseudonimem Taco Hemingway raper, wielokrotnie w swoich piosenkach wspominał, że dla niego to już czas na dziecko.

Jak widać po zdjęciach córki Kingi Rusin, to jeszcze nie jest w drodze, bo Iga imponuje płaskim i zgrabnym brzuchem z zarysowanymi mięśniami. Nie ma wątpliwości, że taka figura może podobać się zarówno mężczyznom, jak i kobietom, które mogą jej sylwetkę potraktować jako motywację.

Co ciekawe, tuż obok zdjęcia niezwykle płaskiego brzucha modelka udostępniła fotkę, na której raczy się pokaźnym tostem serowym. Takie smakołyki raczej mało kalorii nie mają, więc dodatkowo imponuje fakt, że Iga potrafi utrzymać formę, nie prowadząc całkowicie ascetycznego trybu życia.

Ile dzieci ma Kinga Rusin?

Iga jest młodszą z córek Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Starsza, Pola, ma dziś 26 lat. Co ciekawe dziewczyna zapragnęła pójść w ślady ojca i zajęła się dziennikarstwem. Nie specjalizuje się jednak w polityce jak tata, a w sporcie. Na co dzień pisze dla „Przeglądu Sportowego”.

Choć Kinga Rusin od 2010 roku jest w stałym związku z adwokatem, Markiem Kujawą, nie zdecydowała się na kolejne dzieci. Dziś już bardziej angażuje się w działalność społeczną, często poruszając trudne tematy za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Iga (@iga_lis)

  1. Wyszło na jaw, kim jest nowa partnerka Tomasza Lisa. Nie jest anonimowa
  2. Małgorzata Walewska i Piotr Kokosiński rozstali się z powodu choroby. Artystka po latach uświadomiła sobie prawdę
  3. Wyszło na jaw, ile Górniak zarobiła za udział w znanej produkcji. To rekord, kwota zwala z nóg


Źródło: WP Kobieta

Tagi: kinga rusin