Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski z córki może być dumny. Wczoraj na scenie TVP zawrzało, śpiewała rewelacyjnie
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 01.08.2022 21:42

Michał Wiśniewski z córki może być dumny. Wczoraj na scenie TVP zawrzało, śpiewała rewelacyjnie

fot. https://www.instagram.com/m_wisniewski1972/, instagram.com/wisniewska_pola

Mieszkańcy Łomży i widzowie TVP wciąż jeszcze żyją wczorajszą imprezą, która odbyła się w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Kiedy na scenę wyszedł Michał Wiśniewski, publiczność oszalała, jednak w pewnym momencie uwaga wszystkich skupiła się na jego córce. Etiennette podbiła scenę. 

Za nami kolejna, piąta już odsłona tegorocznej „Wakacyjnej trasy dwójki”. Tym razem hasło „Lato, muzyka, zabawa” zabrzmiało w Łomży, gdzie zorganizowano „Folk Festiwal”. Na scenie zobaczyliśmy m.in. Zenka Martyniuka, Bayer Full, Patrycję Runo. Wśród publiczności zawrzało, kiedy stanął przed nią Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski stanął na scenie. Zabrzmiały największe hity „Ich troje”

Imprezę poprowadzili Norbi i Izabella Krzan oraz Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska. Kiedy prezenterzy zapowiedzieli wejście lidera „Ich Troje” widzowie nie mogli opanować emocji. Zwłaszcza, kiedy zabrzmiały dobrze wszystkim znane, pierwsze dźwięki kultowego hitu.

Na scenie zabrzmiał niezapomniany przebój „Zawsze z tobą chciałbym być”, a wśród publiczności niewiele było osób, które nie śpiewały refrenu wraz z wokalistą. Michał Wiśniewski szalał na scenie w żółtym komplecie, a wokół niego wirowali tancerze.

Podczas koncertu usłyszeliśmy także takie szlagiery, jak „Babski świat”, czy „A wszystko to”. I choć „kolorowy ptak polskiego show-biznesu” z pewnością przyciągał uwagę, publiczność z rosnącym zachwytem obserwowała poczynania jego córki.

Michał Wiśniewski puchnie z dumy? Jego córka podbiła scenę

Obok lidera Ich Troje na scenie nie zabrakło jego byłej żony i obecnej wokalistki grupy, Anny Świątczak. Jednak największe zainteresowanie wzbudzała młoda osóbka, która pojawiła się obok. Był to nie kto inny, jak ich córka,15-leta Etiennette. Dziewczyna już nie pierwszy raz zaśpiewała ramię w ramię z matką, jednak teraz mogła uwolnić prawdziwy potencjał. 

Nie ma wątpliwości, że na estradzie potomkini Michała Wiśniewskiego czuje się jak ryba w wodzie. Z pewnością odziedziczyła po nim sceniczna charyzmę i zaskakującą zdolność do skupiania na sobie uwagi tysięcy widzów. Do tego niedawna, odważna metamorfoza fryzury jeszcze mocniej podkreśliła podobieństwo do sławnego ojca.

Oprócz kultowych numerów, cała trójka zaprezentowała na scenie jeden z najnowszych hitów Ich Troje, który idealnie wpasował się w niedzielny klimat Folk Festiwalu – „Fala”.

Trzeba przyznać, że Eti wzbudza coraz większe zainteresowanie mediów. Niedawno dokonała „coming outu”, pokazując swoją dziewczynę. Teraz zaś podbiła serca publiczności i z pewnością dała tacie kolejny, ogromny powód do dumy.

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Córka Wojciecha Cugowskiego pójdzie w ślady ojca i dziadka? Krzysztof Cugowski może pękać z dumy
  2. Bieniuk pokazał niepublikowane wcześniej zdjęcie Przybylskiej. Ogromne wzruszenie 3. Myślała, że pokonała chorobę, niewielu wie, czym zajmowała się przed śmiercią. Odeszła nagle 3 lata temu