Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski w żałobie. Muzyk stracił bliską osobę
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 26.03.2021 19:16

Michał Wiśniewski w żałobie. Muzyk stracił bliską osobę

Michał Wiśniewski
fot. instagram.com/m_wisniewski1972/?hl=pl

Michał Wiśniewski w żałobie. Muzyk właśnie poinformował o śmierci bliskiej osoby. Była zakażona koronawirusem.

Michał Wiśniewski zamieścił na swoim Instagramie czarno-białe zdjęcie ze swoją przyjaciółką. Okazuje się, że kobieta zmarła.

Michał Wiśniewski w żałobie

Michał Wiśniewski przekazał dzisiaj za pośrednictwem swojego Instagrama bardzo smutną wiadomość. Okazuje się, że zmarła jego przyjaciółka. W przejmującym wpisie przyznał, że nie poznał nigdy wcześniej tak radosnej i energicznej osoby jak ona. Muzyk nie może pogodzić się ze stratą.

Zawsze mogłem na Ciebie liczyć Iwonko. Nie znałem drugiej takiej, która miałaby w sobie tyle energii i radości życiawyznał.

Jak dowiadujemy się z opisu zdjęcia, artysta był bardzo emocjonalnie związany ze zmarłą. Przyznał, że zawsze czuł się częścią jej rodziny.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W imieniu Poli i swoim najszczersze kondolencje składam rodzinie, bliskim i przede wszystkim Jackowi, który zawsze będzie mógł na mnie liczyć ale sam też czuję się częścią tej rodziny. Jest mi niezmiernie przykro Słońce – napisał.

Trudny czas dla Michała Wiśniewskiego

Okazuje się, że ostatnio muzyk mierzy się z wieloma trudnościami. To już drugi raz w tak krótkim czasie przechodzi żałobę.

Na początku marca Wiśniewski opublikował na swoim Facebooku wpis, w którym poinformował o śmierci swojego fana. W bardzo przejmujący sposób pisał, jak ważną był on dla niego osobą.

– […] Wczoraj odszedł od nas Krzyś Saltarski – młody, odważny człowiek. Odważył się kochać, sięgać po marzenia, które często są tak bardzo nie po drodze. Odważył się być Człowiekiem w świecie, w którym człowiekiem być jest najczęściej niełatwo. Krzysiu dziękuję Ci za wszystkie lata, podczas których byłeś gdzieś obok na koncertach […] – napisał.

W dobie pandemii wiele osób musi mierzyć się ze stratą bliskich. To z pewnością trudny czas dla wszystkich. Wysyłamy panu Michałowi wyrazy współczucia i łączymy się ze wszystkimi, którzy w tym wyjątkowo trudnym czasie stracili kogoś bliskiego.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Pomponik.pl