Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski w białych włosach z brodą. Metamorfoza zaskoczyła fanów, tak będzie wyglądał?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.02.2022 20:43

Michał Wiśniewski w białych włosach z brodą. Metamorfoza zaskoczyła fanów, tak będzie wyglądał?

Michał Wiśniewski
fot.instagram.com/m_wisniewski1972/

Michał Wiśniewski ostatnio cały czas zaskakuje swoich obserwatorów. Zdjęcie muzyka w siwych włosach zszokowało wielu internatów. Czy to właśnie tak piosenkarz będzie wyglądał w przyszłości?

Michał Wiśniewski od wielu lat gości na polskiej scenie muzycznej. Jako lider zespołu Ich Troje wypromował takie hity jak m.in.: Zawsze z Tobą chciałbym być, Powiedz, Babski świat, A wszystko to, Razem, a jednak osobno czy Mam już dość. Na utworach grupy wychowały się pokolenia miłośników muzyki. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie show-biznesu bez udziału charyzmatycznego Michała Wiśniewskiego.

Wokalista niedawno niebywale zaskoczył swoich obserwatorów. Na Instagramie zamieścił swoje dwa zdjęcia, które dzieli różnica kilkunastu lat. Wygląd Michała Wiśniewskiego może zszokować.

Michał Wiśniewski pokazuje zdjęcie z przyszłości?

Lider Ich Troje obecnie nie zwalnia tempa zawodowo oraz prywatnie. Piosenkarza można oglądać w roli jurora, popularnego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wokalista również intensywnie koncertuje, a prywatnie wychowuje wraz z małżonką, małego synka – Falco. Czas płynie jednak nieubłaganie i Michał Wiśniewski wydaje się przyjmować to do świadomości.

Dzisiaj obserwatorzy piosenkarza mogli doznać szoku podczas przeglądania jego relacji. Pośród fragmentów ostatniego koncertu muzyka oraz szczegółów z życia prywatnego mogli zobaczyć zestawienie zdjęć Michała Wiśniewskiego.

Jak w przyszłości będzie wyglądał piosenkarz? Internauci mogą być zaskoczeni nietypową metamorfozą swojego idola. Według cyfrowo przerobionego zdjęcia Michał Wiśniewski za kilkanaście lat utraci swoje żywoczerwone włosy na rzecz naturalnej siwizny. Na jego twarzy ma pojawić się również srebrzysta broda.

Michał Wiśniewski z dystansem i humorem podszedł do proponowanej odsłony samego siebie za kilkanaście lat. Udostępniając zdjęcie na swoim profilu, podpisał je krótko: Twoja twarz brzmi znajomo sezon 47.

Jak wam się podoba?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nagłe oświadczenie Katarzyny Cichopek. Chodzi o „Pytanie na śniadanie”
  2. Widzowie TVP zaniemówią. Stacja właśnie ogłosiła, co pokaże dzisiaj o 21:55
  3. Napłynęły informacje o stanie zdrowia Maryli Rodowicz. Przykre, co działo się w szpitalu