Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem Mandaryny i pogratulował. ,,Za dużo powiedziałem?”
Julia Smoleń
Julia Smoleń 27.03.2021 15:18

Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem Mandaryny i pogratulował. ,,Za dużo powiedziałem?”

Michał Wiśniewski
Fot. Screen: Instagram/m_wisniewski1972
Michał Wiśniewski opublikował na Instagramie zdjęcia swojej byłej żony – Mandaryny. Wokalista pogratulował kobiecie kolejnej pociechy. Czy to za dużo?
Michał Wiśniewski opublikował na Instagramie zdjęcia swojej byłej żony – Mandaryny. Wokalista pogratulował kobiecie kolejnej pociechy. Czy to za dużo?
Michała Wiśniewskiego i Martę Wiśniewską łączy przyjaźń. Mają razem dwójkę dzieci – syna i córkę. Byli razem 5 lat, ale kontakt oraz więź mają do dziś. Najwyraźniej, wciąż dogadują się bardzo dobrze i mogą na siebie liczyć. Michał Wiśniewski niedawno wziął ślub ze swoją piątą żoną, Polą.

Michał Wiśniewski o byłej partnerce

Marta Wiśniewska mimo dawnego rozstania z Michałem, dalej prowadzi swoją karierę, którą sprawnie łączy z macierzyństwem. Ostatnio, pojawiła się nawet na scenie razem z Wiśniewskim. Byli małżonkowie wystąpili podczas ostatniego sylwestra, który był organizowany przez stację Polsat.

Post Michała Wiśniewskiego wskazuje na to, że wspiera swoją drugą żonę. Na Instagramie pogratulował Wiśniewskiej współpracy z łódzkim second-handem oraz kolejnej ,,pociechy”.

– „Gwiazdą” się nie bywa – Gwiazdą się jest. Błyszczącą, uczciwą, pewną siebie mimo przeciwności losu i życiowych błędów, w życiu prywatnym skromną, spełnioną kobietą po 40-ce i wspaniałą matką, która za chwilę wypuści na wolność swoją ostatnią pociechę. Za dużo powiedziałem? Nie dość. Wszystko, co najlepsze Marta przed Tobą! – napisał Michał Wiśniewski

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Niespodziewanie była żona Michała Wiśniewskiego zareagowała i skomentowała to zdjęcie. Pięknie napisane. Dziękuję! – napisała wokalistka.

Mandaryna – kariera

Internauci, wnioskując po hashtagach w poście Michała Wiśniewskiego doszli do wniosku, że może chodzić o nową płytę, którą przygotowywała wokalistka. Jednak o oficjalnej premierze, póki co nic nie wiadomo. Choć początkowo, nikt się nie spodziewał, że Mandaryna osiągnie taką popularność, jej debiutancka płyta była ogromnym sukcesem komercyjnym. Album Mandaryna.com sprzedał się w nakładzie około pół miliona egzemplarzy w Polsce.

Mandaryna prowadzi własną szkołę tańca. To ona, wraz z formacją taneczną, występowała podczas koncertów zespołu Ich Troje. Co więcej, latem 2020 Mandaryna ponownie została choreografką zespołu Wiśniewskiego. Najwyraźniej, byli partnerzy naprawdę dobrze się ze sobą dogadują.

Mandaryna była z Michałem Wiśniewskim w latach 2002-2006. Ceremonia zaślubin była transmitowana na żywo przez stację TVN. Następnie była związana z Michałem Szatkowskim, fotografem Wojciechem Bąkiewiczem oraz radcą prawnym Pawłem Wójcikiem.

Za powodzenie wszelkich projektów Wiśniewskiej trzymamy kciuki!

Zobacz zdjęcie:

Artysta pogratulował swojej byłej żonie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: jastrzabpost.pl