Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie tatą. W sieci pojawił się poruszający komunikat
Michał Fitz
Michał Fitz 04.10.2022 13:37

Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie tatą. W sieci pojawił się poruszający komunikat

Michał Wisniewski
Pawel Wodzynski/East News

Michał Wiśniewski uchodzi za jednego z najbardziej kochliwych celebrytów w naszym kraju. Nie ma się co dziwić, bo w końcu wokalista ma już swoją piątą żonę. Jak się właśnie okazało, spodziewa się z nią drugiego dziecka. To będzie jego szósty potomek!

O wszystkim poinformowała jego obecna małżonka, Pola za pośrednictwem mediów społecznościowych. Te szczęśliwe wieści okrasiła dosyć zabawnym komentarzem.

Michał Wiśniewski znów zostanie ojcem

Pola Wiśniewska właśnie opublikowała w sieci post, który nie pozostawia złudzeń. Wrzuciła zdjęcie bobasa trzymającego test ciążowy, a w opisie wprost stwierdziła, że spodziewa się kolejnego dziecka.

– Oops, we did it again! – napisała żona wokalisty, parafrazując tekst piosenki Britney Spears.

Co ciekawe, również dla niej będzie to szósta pociecha! Już wcześniej, gdy nieco opowiadała o sobie fanom męża, wspomniała, że z poprzednich relacji ma czwórkę dzieci, z czego jedno jest nawet dorosłe. Bobas, który przyjdzie na świat za te kilka miesięcy będzie miał więc nie tylko rodzonego brata w postaci Falco Amadeusa, ale też mnóstwo przybranego rodzeństwa.

Jak Michał Wiśniewski nazwie swojego nowego potomka?

Warto zaznaczyć, że przez lata większą sensację w mediach wzbudzała nie ilość dzieci Michała Wiśniewskiego, bo tych według modelu rodziny z ubiegłego wieku przecież wcale nie jest aż tak dużo, a bardziej ich imiona.

Te zawsze były bowiem bardzo oryginalne. Pierwsze pociechy, które były owocem miłości z Mandaryną, dostały na imię Xavier i Fabienne. Dwie kolejne urodziła mu już Ania Świątczak. Jej córki zostały z kolei nazwane Vivienne i Etiennette. Również przy okazji związku z Polą Michał nie zamierzał nazywać dziecka w pospolity sposób, dlatego ich potomek to Falco Amadeus. Możemy więc przypuszczać, że i szósta pociecha będzie miała oryginalne imię. Tylko jakie?

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pola Wiśniewska (@wisniewska_pola)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Córka Michała Wiśniewskiego ma niesamowity talent. Nagranie hitem, Mandaryna zachwycona córką
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Jakub Rzeżniczak udzielił przejmującego wywiadu po śmierci syna. Słowa piłkarza wyciskają łzy