Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Szpak podpadł polskiej artystce? Tabloid donosi, że nie może go znieść przy nowym projekcie
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 02.08.2019 15:42

Michał Szpak podpadł polskiej artystce? Tabloid donosi, że nie może go znieść przy nowym projekcie

kot
fot. instagram.com/limhengswee

Michał Szpak i znana polska artystka nie przepadają za sobą? Tabloidy komentują, że między wokalistą a jego koleżanką z pracy dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji. Przyczyną nieporozumień ma być gwiazdroskie zachowanie mężczyzny!

Program The Voice of Poland już na samym początku istnienia zyskał ogromną popularność. Muzyczny format stał się jeszcze ciekawszy, gdy na jednym z jurorskich foteli zasiadł Michał Szpak. Jak się okazuje, nie wszyscy przepadają za ekscentrycznym i szczerym piosenkarzem…

Konflikt wśród jurorów „The Voice”

W 10. edycji programu na czerwonych fotelach ujrzymy Michała Szpaka, Barona i Tomsona, Kamila Bednarka oraz Margaret. Jak donosi Fakt, to właśnie między nią a długowłosym wokalistą ma dochodzić do starć. Wokalistów nie tylko dzieli rok różnicy, ale także dwa, zupełnie różne charaktery. To właśnie odmienne usposobienie ma wzniecać iskrę.

Michał Szpak poczuł się zbyt pewnie?

Jak donosi tabloid, Margaret nie podoba się sposób, w jaki Michał zachowuje się na planie:

Według relacji naszych informatorów, podczas kręcenia nowych odcinków show Dwójki dochodzi do wielu spięć pomiędzy wokalistką a Michałem Szpakiem. Dlaczego? Bo zdaniem Margaret, piosenkarz pozwala sobie na zbyt wiele — czytamy w Fakcie.

Ponoć gwiazdor, dla którego praca w programie nie jest pierwszyzną, poczuł się zbyt pewnie:

Odmłodzono skład jury i Michał poczuł się dużo pewniej. Ciągle wchodzi jej w słowo, komentuje. Margaret bardzo to drażni przytoczono słowa informatora w tabloicie.

Mamy nadzieję, że współpraca jurorów w 10. edycji programu będzie przebiegała pomyślnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Szpak

Michał Szpak to jeden z bardziej utalentowanych polskich artystów. Kontrowersyjny i ekscentryczny nazywany jest kolorowym ptakiem.

Michał Szpak

Postawa wokalisty miała nie spodobać się Margaret. W Fakcie czytamy, że piosenkarkę irytuje gwiazdorskie zachowanie kolegi z planu.

Michał Szpak

W 10. edycji programu obok Michała Szpaka i Margaret ujrzymy Tomsona i Barona oraz Kamila Bednarka. Czy młodzi jurorzy podołają powierzonym obowiązkom? Przekonamy się już niedługo!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach poznali się dzięki Dorocie Szelągowskiej! ”Wszystko zaczęło się na balkonie”
  2. Gwiazda „Klanu” spodziewa się dziecka? Jej wpis nie pozostawia wątpliwości
  3. Maciej Zakościelny miał być jednym z jurorów „The Voice”! Dlaczego zrezygnował z takiej szansy?
  4. Wiktoria Gąsiewska pokazała odważne zdjęcie. Fani aktorki są zachwyceni: „Jesteś piękna”
  5. Nie żyje Hanna Dunowska. Aktorka zmarła w wieku 60 lat

Źródło: pomponik.pl