Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Szpak w krótkich włosach. Internauci nie mogą się napatrzeć, są zachwyceni potencjalną metamorfozą
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 19.02.2021 17:30

Michał Szpak w krótkich włosach. Internauci nie mogą się napatrzeć, są zachwyceni potencjalną metamorfozą

Michał Szpak
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Michał Szpak odkąd stał się znany nie dokonywał większych zmian w swojej aparycji. Jego styl jest bardzo charakterystyczny – długie włosy i interesujące stylizacje. Co by jednak się stało, gdyby muzyk zrezygnował ze swojej najbardziej rozpoznawalnej części? Jakiś czas temu pokazano go w krótkich włosach.

Niespodziewanej metamorfozy dokonał na Instagramie Łukasz Urbański, znany stylista gwiazd. Fani byli zachwyceni.

Michał Szpak w krótkich włosach? Jeden post na Instagramie zaskoczył fanów

Michał Szpak znany jest ze swojego charakterystycznego stylu. Prócz krzykliwych stylizacji, jedną z jego cech charakterystycznych są długie, bardzo zadbane falowane włosy.

Choć bardzo często zdarzało mu się je upinać, wiązać lub pleść, to nigdy nie zrezygnował z burzy na głowie – ani razu też fani nie widzieli go w krótkich włosach.

Łukasz Urbański, który ostatnimi czasy skupił się na pokazywaniu znanych i lubianych w innych fryzurach, skupił się na Szpaku.

Na swoim Instagramie, w InstaStory, zamieścił post z głosowaniem, pokazując zdjęcie Michała Szpaka z długimi i krótkimi włosami.

Fani mogli wybierać, która wersja podoba im się bardziej – ta przed metamorfozą czy już po? Byli niemal zgodni.

Fani zareagowali. Łukasz Urbański zaskoczył nie pierwszy raz

Fani zagłosowali w stosunku 26% do 74% – większa ich liczba poparła nową stylizację. Michał Szpak w krótkich włosach bardzo ich zaintrygował.

Szpak raczej nie pożegna się ze swoimi ulubionymi, długimi włosami, ale kto wie, może post Urbańskiego namówi go do jakiejś zmiany?

Łukasz Urbański od miesięcy para się na swojej stronie na Instagramie przerabianiem fryzur gwiazd. Udało mu się już m. in. z Magdą Gessler, Anną Lewandowską czy Hubertem Urbańskim.

Zobacz zdjęcie:

Michał Szpak

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Tomasz Lis w żałobie. Przekazał wiadomość o śmierci cenionego dziennikarza