Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Miał zaledwie 24 lat, był nadzieją polskich mediów. Nie żyje ceniony dziennikarz
Kamil  Świętek
Kamil Świętek 02.01.2024 17:58

Miał zaledwie 24 lat, był nadzieją polskich mediów. Nie żyje ceniony dziennikarz

Nie żyje ceniony dziennikarz
Nie żyje ceniony dziennikarz, Fot. Canva/D-Keine, Getty Images Signature

Druzgocące informacje napływają do nas ze świata mediów. W wieku zaledwie 24 lat zmarł ceniony polski dziennikarz. Bez wątpienia był on wchodzącą gwiazdą rozgłośni… Wieść o jego śmierci zasmuciła wszystkich.

Nie żyje 24-letni dziennikarz

2 stycznia 2024 roku sieć obiegła informacja o śmierci młodego, 24-letniego dziennikarza. Mężczyzna był wschodzącą gwiazdą dziennikarstwa sportowego, który o piłce nożnej wiedział niemalże wszystko.

Wedle najnowszych doniesień, mężczyzna od urodzenia zmagał się z poważną chorobą, z którą niestety przegrał trudną i wieloletnią walkę.

„Umarł z tęsknoty” za żoną. Sylwester spowity łzami po odejściu legendy TVP Nie żyje polski dziennikarz. Miał zaledwie 30 lat. "Za wcześnie"

Nie żyje Wojciech Bąkowicz

Serwis Łódzki 2 stycznia 2024 przekazał druzgocącą informację. W wieku zaledwie 24 lat odszedł Wojciech Bąkowicz, młoda gwiazda portali sportowych i wielka nadzieja polskiego dziennikarstwa.

Mężczyzna od lat cierpiał na dysplazję włóknistą kości, która z roku na rok coraz bardziej ograniczała zdolności fizyczne jego organizmu. 

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje Helenka Karolak. Tomasz Karolak przekazał druzgocące wieści

Czym jest dysplazja włóknista kości?

Dysplazja kostno-włóknista jest schorzeniem, z którym zmaga się około 200 osób w Polsce. Objawia się ono nieprawidłowym wzrostem tkanek oraz powstawaniem patologicznych ognisk w kościach. Chorobie towarzyszy przewlekły ból, a także zmiany zwyrodnieniowe, prowadzące do deformacji kości.

Choroba ta zaburza także funkcjonowanie gospodarki hormonalnej, co przyczynia się do powstawania chorób serca, nadnerczy, czy tarczycy.

Źródło: poradnikzdrowie.pl

Tagi: nie żyje