Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mężczyzna chciał być pochowany z całą swoją fortuną. Nie mógł podejrzewać, co zrobi sprytna żona
Michał Włoch
Michał Włoch 26.01.2020 09:49

Mężczyzna chciał być pochowany z całą swoją fortuną. Nie mógł podejrzewać, co zrobi sprytna żona

mężczyzna
fot. Rhodi Lopez, unsplash.com

Mężczyzna zażyczył sobie, by po śmierci jego fortuna została pochowana wraz z nim. Ta decyzja była sporym ciosem dla jego żony, która znalazłaby się bez środków do życia. Sprytna kobieta wpadła na szczęście na pewien genialny pomysł.

Mężczyzna za życia był trudnym partnerem. Zarabiał dużo pieniędzy, lecz nie było mu dane cieszyć się zarówno jemu, jak i jego rodzinie. Powód był jeden: chorobliwe skąpstwo mężczyzny, który każdy zarobiony pieniądz chował do przysłowiowej skarpety.

Mężczyzna chciał zabrać fortunę do grobu

Wielu skąpców oszczędza, śniąc o bogactwie, które jest oznaką statusu społecznego i potęgi. Mąż kobiety należał do tej właśnie grupy osób. Pewnego dnia poczuł się źle i trafił do szpitala.

Diagnoza była bezlitosna – mężczyźnie pozostało bardzo niewiele życia. Żona bardzo go kochała, i gdy dowiedziała się, że jest chory, nie odstępowała jego łóżka na krok. Mężczyzna był jednak bardzo zadufanym w sobie człowiekiem – pomylił jej oddanie i miłość z własną potęgą.

Mąż-megaloman wzorem starożytnych faraonów na łożu śmierci zażyczył sobie, żeby po śmierci spocząć obok całej swojej fortuny. To zachowanie przeraziło żonę, która w tej sytuacji zostałaby bez środków do życia. Kobieta musiała wymyślić jakieś rozwiązanie…

Sprytny plan żony

Mężczyzna zmarł wkrótce po ogłoszeniu swojej ostatniej woli. Pogrzeb zbliżał się wielkimi krokami, co zawsze związane jest z załatwieniem wszelkich spraw organizacyjnych – łącznie z wypełnieniem ostatniej woli zmarłego.

Kobieta długo walczyła ze sobą, ponieważ była osobą bardzo wierzącą i mimo swojego bólu i poczucia niesprawiedliwości chciała wykonać ostatnią wolę, jaką wyraził jej mąż.

Zanim zamknięto wieko trumny, kobieta wsadziła do niej pudełko. Zapytana przez przyjaciółkę, wyjawiła, że znajduje się w nim cała fortuna jej męża. Znajoma nie mogła uwierzyć, że kobieta nagięła się do bezlitosnej decyzji swojego zmarłego męża.

Odpowiedź wdowy sprawiła, że najpierw osłupiała, a potem wybuchnęła głośnym, szczerym śmiechem. Okazało się, że żona wpłaciła na swoje konto wszystkie pieniądze skąpego męża, a potem… wypisała mu czek, który zabrał ze sobą do trumny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyzna

Skąpy mężczyzna na łożu śmierci stwierdził, że chce zostać pochowany z całą swoją fortuną.

mężczyzna

Żona, chcąc wypełnić ostatnią wolę mężczyzny, wsadziła do jego trumny tajemnicze pudełko.

mężczyzna

Przyjaciółka kobiety wybuchnęła śmiechem w kościele, gdy dowiedziała się, co kryło się w pudełku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie żyje uczestnik popularnego reality-show. Polak miał jedynie 29 lat
  3. Beata Tyszkiewicz zakończyła karierę. Córka potwierdziła smutne doniesienia
  4. Gwiazda TVN jest w ciąży. Pokazała się z bardzo dużym brzuszkiem
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego