Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kazał żonie kochać się na jego oczach z innym mężczyzną. Finał okazał się niewyobrażalnie tragiczny w skutkach
Karina Sulich
Karina Sulich 25.09.2020 14:51

Kazał żonie kochać się na jego oczach z innym mężczyzną. Finał okazał się niewyobrażalnie tragiczny w skutkach

romans
Fot. pexels.com @Engin Akyurt

Lisa Taddeo, na podstawie przeżyć Maggie, Sloane i Linie, napisała poruszający reportaż Trzy Kobiety, jednak to historia Sloan okazała się tą najmocniejszą. Co stało się z kobietą?

Sloane szybko z traci reputację kobiety sukcesu. Zostaje postrzegana jako pani lekkich obyczajów i wielbicielka miłosnych wielokątów. Wszyscy wytykają ją palcami, jednak nikt nie wie, że tak naprawdę, za całą sprawą stoi mężczyzna tyran. Historia nabiera jeszcze bardziej dramatycznych wydarzeń, kiedy o układzie dowiaduje się żona najlepszego przyjaciela Sloane, przed którą mężczyźni zataili szczegóły swojej bliskiej relacji. Choć 40-latka próbuje naprawić sytuację, może się wkrótce przekonać, że łatka, którą przyszywają nam inni, pozostaje z nami do samej śmierci.

Kiedy 40-latka poczuła, jak dużym ciężarem jest dla niej obecna sytuacja, a także, że tak naprawdę jest zakładniczką chorych fantazji swojego męża, na drodze kobiety stanęła dziennikarka i pisarka Lisa Taddeo. To właśnie jej, zmuszana do intymnych stosunków żona, postanowiła opowiedzieć swoją historię.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyzna
Mężczyzna, który miał być miłością jej życia, zmuszał ją do uprawiania miłości z innymi partnerami. Widok swojej partnerki w ramionach innego mężczyzny, oraz słuchanie o jej łóżkowych wyczynach od osób trzecich, było fetyszem męża, któremu Sloane nie potrafiła się sprzeciwić. Kiedy kobieta przerwała milczenie, było już za późno, by uniknąć dramatu.
Miłosny trójkąt to fantazja wielu mężczyzn jak i kobiet. Jednak, jak się okazuje, bardzo łatwo można się w tym zgubić, szczególnie kiedy odkryjemy, że wcale nam ta sytuacja nie pasuje, lub, że w rzeczywistości wcale nie realizujemy własnych pragnień, a jedynie spełniamy cudze zachcianki.

Mężczyzna i jego fantazje

40-letnia Sloane na pierwszy rzut oka uchodziła za prawdziwą biznes woman, w końcu posiadała własną restaurację i niczego jej nie brakowało. W domu czekał na nią kochający mąż i dzieci, a figury mogłaby pozazdrościć jej nawet supermodelka. To wszystko było jednak mylącymi pozorami.
Mężczyzna, którego erotyczną fantazją były miłosne trójkąty, kazał swojej żonie kochać się z innymi na własnych oczach. Do czego doprowadziły fetysze męża? Finał tej historii jest niezwykle smutny.
Jaka jest tajemnica udanego małżeństwa? Czy faktycznie to, co widzimy z zewnątrz, zawsze jest prawdą? Co kiedy fantazje małżonka przerastają nasze najśmielsze oczekiwania? Czy, skoro zdecydowaliśmy się na wspólne życie, mamy prawo do sprzeciwu? Kto tak naprawdę jest winnym, a kto jest ofiarą? Mężczyzna, który miał być kochającym mężem, zgotował swojej żonie istne piekło na ziemi.
Miłosny trójkąt

Mężczyzna i jego fantazje z początku były czymś w stylu silnika, który napędzał jego żonę do życia. Sloane weszła w miłosny układ ze swoim najlepszym przyjacielem, z czego zadowolona była cała trójka, niestety do czasu.

Mężczyzna spełniał swoje fantazje, zmuszając żonę do uprawiania miłości z innymi na jego oczach.

mężczyzna

Historie wykorzystywanej żony, oraz dwóch innych kobiet, postanowiła opisać dziennikarka Lisa Taddeo w swoim poruszającym i przekraczającym tabu reportażu Trzy Kobiety.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koszmar powrócił, Tomasz Komenda nagle pojawił się na sali sądowej. Niewiarygodne, do czego doszło
  2. Podjęli decyzję. Wszystko wraca do normy. Już za kilka dni obywatele UE będą mieli więcej swobody
  3. Pamiętacie „Zbuntowanego anioła”? Nie do wiary, jak dziś wygląda Natalia Oreiro, jest jeszcze piękniejsza niż kiedyś
  4. Gwiazda serialu emitowanego na Polsacie ma nowotwór. Przyjaciel ujawnił, w jakim jest stanie
  5. Martyna Wojciechowska o ślubie z Przemkiem Kossakowskim. Fani wstrzymali oddech
  6. Powinny znaleźć się w sezonowym menu każdego Polaka. W placku drożdżowym śliwki smakują najlepiej

źródło: fakt.pl

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik