Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim są „Hotki”? Nowy trend wśród mężczyzn, faceci szaleją na ich punkcie
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 16.12.2020 22:45

Kim są „Hotki”? Nowy trend wśród mężczyzn, faceci szaleją na ich punkcie

mężczyzna
fot. unsplash.com/freestocks

Mężczyzna może mieć przeróżne fantazje, które są w stanie zaskoczyć niejedną kobietę. W ostatnim czasie sławę zyskał popularny trend, który przez wielu mógłby zostać uznany za dość kontrowersyjny. Chodzi mianowicie o tzw. zdradę kontrolowaną. W związku, który decyduje się na takie praktyki, kobieta nazywana jest Hotką, a mężczyzna Rogaczem. Słyszeliście o tym wcześniej?

Zdrada większości nas kojarzy się z czymś pejoratywnym, jednak dla pewnej grupy jest kolejnym bodźcem rozpalającym zmysły. Mężczyzna, którego partnerka jest niezwykle piękna czerpie przyjemność z samego patrzenia na nią. Jeszcze większą przyjemność może sprawić mu patrzenie, jak współżyje z innym facetem. Dziwne? Wielu mężczyzn szaleje za Hotkami.

Kim jest Hotka?

Hotka to kobieta, której pożądają mężczyźni, a ta nietypowa nazwa pochodzi od angielskiego zwrotu Hot wife ( czyli seksowna żona).

Choć mogłoby się wydawać, że każdy mężczyzna chciałby zatrzymać swoją kobietę tylko dla siebie, niektórzy pragną, by inni oglądali się za ich wybrankami.

Jak się okazuje, wielu partnerów chętnie podzieliłoby się z innym mężczyzną swoją ukochaną. Co więcej, zbliżenie ich partnerki z innym facetem sprawiłoby im ogromną przyjemność.

Jak widać, wielu z nas może czerpać przyjemność wyłącznie z patrzenia. Jesteście ciekawi, na czym polega związek z Hotką?

Na czym polega zdrada kontrolowana?

Zdrada kontrolowana polega na tym, że partnerka uprawia stosunek z innym mężczyzną, natomiast jej partner czerpie przyjemność z oglądania tej sceny.

Dla wielu z nas taka relacja mogłaby się wydawać nienormalną, jednak coraz więcej par decyduje się na tak zwany cuckold.

W takiej relacji paradoksalnie to prawowity partner Hotki jest osobą dominującą, to właśnie on bowiem decyduje, z kim jego ukochana będzie współżyła. Mimo to zdarza się, że po takich praktykach dochodzi do rozpadu związku lub kłótni między partnerami.

Niestandardowe rozwiązania zawsze niosą ze sobą jakieś niebezpieczeństwo. Nigdy nie mamy pewności, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, jednak ten brak pewności dotyczy zarówno par, które decydują się na tradycyjny model związki, jak i tych, które lubią eksperymentować.

Zobacz zdjęcia:

mężczyzna

Mężczyzna może mieć przeróżne fantazje, które niejedną kobietę mogłyby zaskoczyć.

mężczyzna

Ostatnio sławę zyskuje trend, który nazywany jest zdradą kontrolowaną.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: londynek.net

Tagi: Mężczyzna
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania