Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mężczyzna usłyszał rozpaczliwe piski dobiegające spod ziemi. Kiedy zaczął kopać, jego oczom ukazał się dramatyczny widok
Angelika Bielska
Angelika Bielska 20.06.2020 19:54

Mężczyzna usłyszał rozpaczliwe piski dobiegające spod ziemi. Kiedy zaczął kopać, jego oczom ukazał się dramatyczny widok

Mężczyzna
Fot. Lukas, Pexels

Będąc na spacerze, mieszkaniec okolicy usłyszał niepokojące odgłosy. Postanowił iść w ich stronę. Okazało się, że przeraźliwe piski dobiegają spod ziemi. Mężczyzna razem z wnuczkami zaczęli kopać. To, co zobaczyli pod ziemią, zwala z nóg.

Mężczyzna udał się spacer ze swoimi wnuczętami. Rodzina wybrała się do lasu w Hucie Komorowskiej, w powiecie kolbuszowskim. Przechadzka miał finał, którego nikt się nie spodziewał. Jak informuje Gazeta Wyborcza, dziadek z dziećmi usłyszeli przeraźliwe krzyki – dobiegały one spod ziemi. Mężczyzna postanowił sprawdzić komu dzieje się krzywda. To, co zobaczył na miejscu, odebrało mu mowę.

Mężczyzna został bohaterem

Ku zdziwieniu dziadka i dzieci, pod ziemią znajdował się… pies. Prawdopodobnie jego właściciel chciał się pozbyć pupila. Zrobił to w najgorszy z możliwych sposobów – pies został zakopany żywcem 60 cm pod ziemią. Nie miał szans, by samodzielnie wydostać się z ziemi. Na szczęście mężczyzna, który rzucił mu się na pomoc, pojawił się w samą porę.

Po odkopaniu zwierzęcia mężczyzna wraz z wnukami, nakarmili i napoili wycieńczonego pasa, a następnie o zdarzeniu powiadomili policję. Historia ma pozytywny finał – pies trafił do przytuliska, znajdującym się w Majdanie Królewskim. Jest zdrowy, natomiast widać po nim, że wciąż jest zalęknięty i przestraszony. Rozpatrywana jest pomoc zwierzęcego psychologa.

  1. Uczniowie nie będą mogli wrócić do szkół po wakacjach? Znamy plan resortu edukacji
  2. GIS ostrzega i wycofuje ulubiony przysmak każdego dziecka. Bardzo duże ryzyko
  3. Małgorzata Rozenek oskarżona o oszustwo. Chodzi o jej synka, fanka zauważyła jeden szczegół

Sprawą zajęła się policja

Sprawcy zdarzenia grozi surowa kara – zarzuca się mu znęcanie oraz próbę zabicia zwierzęcia. Policja ma na celu odnalezienie bezdusznego sprawcy. Liczni Internauci zadeklarowali chęć pomocy w szukaniu winnego. Jeszcze nie został on odnaleziony.

Trzeba przyznać, że mężczyzna i jego wnuczęta zachowali się bardzo bohatersko. Pochwalamy takie zachowania i gratulujemy dobrej postawy oraz dawaniu świetnego przykładu dla wnucząt!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyzna

Pies był naprawdę przestraszony, ale miał sporo szczęścia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Korzystasz z 500 plus? Dostaniesz jeszcze więcej, za pośrednictwem SMS-a możesz otrzymać specjalny dodatek na wakacje
  2. Nie żyje syn byłego premiera. Informację potwierdzili krewni i przyjaciele. Media obiegła smutna informacja z USA
  3. Stało się, Zenek Martyniuk i jego żona podjęli przełomową decyzję. Nie ma już odwrotu
  4. Znaki zodiaku, które zawsze chcą dominować. Wszelki sprzeciw traktują jak wypowiedzenie wojny
  5. Smutne informacje o Magdzie Gessler. Chodzi o jej zdrowie, zmiany są nieodwracalne
  6. Córka Jackowskiego już dłużej nie będzie milczała. Wszystko się wydało, porażające wyznanie

Źródło: Gazeta Wyborcza

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?