Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mężczyzna zauważył, że woda w studni się rusza. Gdy odkrył prawdę, nie mógł uwierzyć
Zuzanna Niedzielska
Zuzanna Niedzielska 13.03.2020 09:17

Mężczyzna zauważył, że woda w studni się rusza. Gdy odkrył prawdę, nie mógł uwierzyć

mężczyzna
fot. screen youtube.com @Animal Aid Unlimited, India

Kiedy ten mężczyzna zorientował się, co to jest naprawdę, był w szoku. Nie czekając dłużej, rzucił się w wir działania i tak oto został lokalnym bohaterem. Dobrze wiedzieć, że na świecie żyją jeszcze ludzie o tak dobrym sercu.

Mężczyzna słyszał dziwne dobiegające dźwięki, ale nie potrafił znaleźć ich źródła. W końcu zorientował się, że w środku studni coś się rusza. Kiedy odkrył, co się tam znajduję, był zdumiony. Prawda była zaskakująca, a cała akcja została uwieczniona na nagraniu.

Ze studni dobiegały dziwne dźwięki

Sytuacja miała miejsce w indyjskiej wiosce. Mieszkańcy od dłuższego czasu słyszeli w okolicy niepokojące dźwięki, ale żaden z nich nie miał pojęcia, jakie jest ich źródło. Okres niewiedzy przerwała wizyta pewnego mężczyzny, który odkrył całą prawdę.

Okazało się, że źródłem dziwnych odgłosów jest miejscowa studnia. Gdy wszyscy dotarli na miejsce, przekonali się, że przepaść stanowiła pułapkę dla pewnego uwięzionego w niej malucha. Mężczyzna nie czekał ani chwili i rozpoczął akcję ratunkową. Za jego przykładem, poszli też pomagać pozostali mieszkańcy.

  1. Kelnerka uratowała dzieci. Podeszła do stolika i zauważyła twarz dziewczynki
  2. Pierwsza ofiara śmiertelna koronawiursa w Polsce
  3. Koronawirus: Hollywoodzki aktor wraz z żoną zarażeni. Jest pierwszą znaną osobą z wirusem

Mężczyzna bohatersko uratował psa

Studnia była bardzo głęboka i niebezpieczna. Na środku tafli wody pływał bezradny, mały piesek. Mężczyzna uzbroił się w gruby sznur i powoli spuszczał się w dół otchłani. Za linę trzymali go pozostali mieszkańcy, mocno kibicując. Scenie zaczął przyglądać się już spory tłum ludzi. Niektórzy nagrywali akcję ratunkową telefonem.

Mężczyzna miał bose stopy, aby łatwiej było mu wspinać się po ostrych kamieniach. Kiedy w końcu dotarł do przestrasznego, mokrego psa, przytulił zwierzę do swojej piersi i wyniósł na powierzchnię. Osuszył go, a następnie przekazał w odpowiednie miejsce. Pies był wdzięczny za ocalenie życia, a ten młody mężczyzna stał się bohaterem w Internecie.

Wzruszające wideo ma już ponad 20 milionów wyświetleń!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

mężczyzna

Mężczyzna zachował się bohatersko. Uratował psa ze studni.

mężczyzna

Uratowany piesek został owinięty w miękki koc.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik