Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Media donoszą o remoncie willi Ewy Krawczyk w Grotnikach. Sąsiadka miała wyjawić, co wdowa zmienia na posesji
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 27.05.2022 11:00

Media donoszą o remoncie willi Ewy Krawczyk w Grotnikach. Sąsiadka miała wyjawić, co wdowa zmienia na posesji

Ewa Krawczyk
fot. AGENCJA SE/East News

W mediach pojawiły się zaskakujące doniesienia na temat planów remontowych willi w Grotnikach. Według sąsiadki, Ewa Krawczyk chce wprowadzić wielkie zmiany. Wdowa po słynnym artyście coraz śmielej korzysta z odziedziczonych dóbr.

Na początku maja media obiegła wieść, że Ewa Krawczyk, która jeszcze niedawno oprowadzała dziennikarzy po posesji w Grotnikach, wyjawiając, że wciąż czuje tam obecność zmarłego męża, zamierza sprzedać liczne nieruchomości i kupić posiadłość nad Bałtykiem.

Teraz redakcja „Pomponika” przekazała słowa sąsiadki na temat zaskakujących planów remontowych w ukochanym domu artysty. Wdowa coraz śmielej korzysta ze spadku — w jej garażu miało zawitać luksusowe auto, a ona sama zdradza zainteresowanie prowadzeniem internetowego butiku.

Ewa Krawczyk ma odmienić posiadłość po zmarłym mężu

Nie wszystkim podobają się ostatnie wypowiedzi oraz działania wdowy po Krzysztofie Krawczyku. W rozmowie z „Super Expressem” miała otwarcie wypowiedzieć się na temat krytyki, jaka spadła na nią w ostatnich tygodniach.

– Dlaczego mam się tłumaczyć z własnych pieniędzy? To są moje pieniądze i mam prawo zrobić z nimi co chcę. Nikogo nie powinno to interesować, a ja nie zamierzam się przed nikim tłumaczyć – czytamy jej słowa.

Tymczasem „Pomponik” przytacza wypowiedź sąsiadki na temat zaskakujących planów remontowych willi w Grotnikach. Według informacji, Ewa Krawczyk zamierza wprowadzić ogromne zmiany na ukochanej posesji zmarłego w ubiegłym roku gwiazdora. Jedną z najbardziej znaczących ma być usunięcie basenu.

Postanowiła zlikwidować ukochany basen męża i w tym miejscu wybuduje fontannę. Zamówiła też sporo nowych roślin i chce wymienić meble ogrodowe – przekazuje słowa rozmówczyni serwis.

Wdowa sprzedała już 120-metrowy apartament w Łodzi, a wkrótce mają pojawić się także tantiemy, które nie wchodzą w skład zachowku, należnego synowi artysty, Krzysztofowi Igorowi. Znajoma Ewy w rozmowie z „Super Expressem” podkreślała, że kobieta zapewnia sobie w ten sposób godne życie.

Zabezpiecza się na swoją starość by żyć godnie, tak, jak przyzwyczaił ją do tego mąż – mówiła.

Ewa Krawczyk

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?

Źródło: Pomponik, Super Express

Tagi: ewa krawczyk