Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż zdradzał ją z czterema kobietami. Kiedy poznała prawdę, obmyśliła plan zemsty
Karol Osiński
Karol Osiński 08.08.2021 19:38

Mąż zdradzał ją z czterema kobietami. Kiedy poznała prawdę, obmyśliła plan zemsty

teściowa
pexels.com

Zaskakującą historię przytoczył portal Popularne. Pewna kobieta o imieniu Sandra dowiedziała się, że jej mąż, Hubert zdradza ją z czterema kochankami. W związku z tym postanowiła obmyślić plan idealnej zemsty. Dzięki wynajętemu detektywowi udało się zwołać wszystkie kochanki, które nie miały o sobie bladego pojęcia i wspólnie spotkać z Hubertem w intymnej sytuacji. Wówczas miały zrobić coś, czego żaden mężczyzna by nie chciał.

Cztery kochanki to niezły wynik dla niewiernego faceta. Dziewczyny wykazały się sporą kreatywnością, jednak wymagało to sporego nakładu finansowego, a także czasu.

Mąż zdradzał żonę z czterema kochankami. Zemściła się idealnie

Cała historia miała sprowadzić się do tego, że Sandra zaczęła śledzić swojego męża, który coraz częściej znikał z domu i nie miał ochoty na spędzanie z nią wspólnie czasu. Wówczas razem z koleżanką zaczęły go śledzić i zauważyły, że zaraz po pracy udaje się pod nieznane jej adresy.

Po czasie okazało się, że te adresy były aż cztery. W związku z tym wynajęły detektywa, który doprowadził je do wszystkich kobiet, z którymi spotyka się jej mąż. Postanowiła zwołać wszystkie kobiety podstępem i opowiedzieć im, co się wydarzyło. Każda z nich była zaskoczona, ponieważ nie miały o sobie pojęcia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wspólnie obmyśliły plan, jak ośmieszyć niewiernego męża. Jedna z kochanek, Sylwia, która często spotykała się z nim w hotelu, po raz kolejny zaprosiła go na spotkanie. Ubrała na siebie najseksowniejsze ciuchy, by jak najszybciej zaciągnąć mężczyznę do łóżka. Miała wziąć ze sobą kajdanki, pod pretekstem „łóżkowym eksperymentów” i przypiąć go do obręczy, na co dał się namówić. W międzyczasie wszystkie dziewczyny czekały w ukryciu. Sylwia ponętnym krokiem odsunęła się od nagiego, przypiętego do poręczy łóżka Huberta i skierowała swoje kroki w stronę łazienki. Otworzyła drzwi i subtelnie zawołała…. pozostałe trzy kochanki oraz jego ukochaną Sandrę. Mina Huberta była bezcenna.

Następnie każda z nich wyrzuciła z siebie wszystkie pretensje do mężczyzny i postanowiły wspólnie… przykleić mu penisa do podbrzusza.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Wiśniewski kompletnie łysy. Internauci zbierają szczęki z podłogi na jego widok
  3. Córka poinformowała o nagłej śmierci. Artysta zmarł we śnie

Źródło: popularne.pl

Tagi: mąż
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów