Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż Barbary Kurdej-Szatan natrafił na nagranie, na którym ujrzał żonę z innym. Nie było go w domu kilka dni
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.09.2023 09:27

Mąż Barbary Kurdej-Szatan natrafił na nagranie, na którym ujrzał żonę z innym. Nie było go w domu kilka dni

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan opublikowała zaskakujące nagranie. Fot. KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan chętnie dzieli się na swoich mediach społecznościowych szczegółami ze swojego życia prywatnego. Tym razem opublikowała wideo, które szybko zdobyło w sieci popularność. Jej mąż natychmiast zareagował. Czy aktorka się zapędziła?

Barbara Kurdej-Szatan oraz jej mąż tworzą wspaniałą parę

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z bardziej popularnych, ale też lubianych aktorek w Polsce. Przełomowym punktem jej kariery był udział w reklamach jednej z sieci komórkowych, dzięki czemu jej twarz stała się rozpoznawalna w całym kraju. Od tego czasu można ją było zobaczyć w takich programach jak “M jak miłość”, “W rytmie serca”, “Taniec z Gwiazdami” czy “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Życie prywatne Barbary Kurdej-Szatan układa się równe dobrze, jak to zawodowe, co wielokrotnie sama podkreślała. Wraz z mężem, Rafałem Szatanem, przetrwała niejeden kryzys, który umocnił ich związek. Para jest razem od 2011 roku, doczekali się również 2 dzieci — Hani oraz Henia. Aktorka właśnie opublikowała filmik, jednak nie zagościł na nim żaden z członków jej rodziny. Jej mąż natychmiast skomentował nagranie!

"Trwaliśmy ramię w ramię", "jest mi bardzo smutno". Małgorzata Socha w nocy przekazała zasmucające wieści

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała zaskakujący filmik

Barbarę Kurdej-Szatan na Instagramie śledzi ponad 1,3 miliona obserwatorów. Aktorka bez wątpienia może pochwalić się jedną z największych, ale również najbardziej zaangażowanych społeczności fanów w polskim show-biznesie. Tym, czym zaskarbiła sobie ich sympatię, są m.in. szczere kadry, które ukazują różne szczegóły z jej życia prywatnego.

Wczoraj wieczorem aktorka opublikowała filmik, o którym natychmiast stało się głośno w sieci. Okazuje się, że popołudnie spędziła w towarzystwie przystojnego mężczyzny, który wcale nie jest jej mężem! Pod postem natychmiast posypały się komentarze zaskoczonych fanów. Jeszcze większe zdziwienie wywołał komentarz Rafała Szatana, który podczas tej sytuacji przebywał daleko od domu…

Projekt bez nazwy - 2023-09-15T092041.249.png
Barbara Kurdej-Szatan opublikowała zaskakujące nagranie. Fot. KAPiF

Mąż Barbary Kurdej-Szatan natychmiast skomentował nagranie

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na swoim Instagramie filmik, na którym widać, jak miło spędza czas w towarzystwie Michała Piróga. Okazuje się, że para wybrała się na kawę, a dodatkowo postanowiła utrwalić wspólne chwile na filmiku, który już obiegł sieć. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy zaskoczonych fanów, jednak największe poruszenie wywołał głos samego Rafała Szatana.

No ładnie ładnie!! Kilka dni mnie nie ma w domu… – napisał mąż Barbary Kurdej-Szatan. Do swojej wypowiedzi dodał również emotkę pokazującą język, aby nie było wątpliwości, iż do całej sprawy podszedł z dystansem.

Na jego komentarz natychmiast odpowiedział Michał Piróg:

Hahahahah ja Basi tylko pilnuje.

Nie ulega wątpliwości, iż całą trójkę gwiazd łączą przyjacielskie relacje, dzięki czemu mogą pozwolić sobie na podobne żarty.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania