Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż odwiedzał umierającą żonę w szpitalu. Przemycił ogromną walizkę, by spełnić jej ostatnie życzenie
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 01.01.2020 20:20

Mąż odwiedzał umierającą żonę w szpitalu. Przemycił ogromną walizkę, by spełnić jej ostatnie życzenie

chłopiec
instargram.com @educational_boxes

Mąż każdego dnia odwiedzał swoją umierającą żonę w szpitalu. Pewnego razu kobieta wyznała mu, że jest jeszcze jedna rzecz, którą chciałaby zrobić przed śmiercią. Mężczyzna bez chwili wahania zgodził się. Aby spełnić jej ostatnie życzenie, zmuszony był przemycić ogromną walizkę. Kiedy ujrzała jej zawartość, nie mogła uwierzyć własnym oczom. To niesamowite, do jakich czynów zdolni są zakochani.

Wystarczył jeden czyn, by mężczyzna udowodnił, jak ogromna jest jego miłość do żony, znajdującej się na łożu śmierci. Swoim zachowaniem udowodnił, że prawdziwe uczucie do grobowej deski naprawdę istnieje. Kiedy jego wstrząsające wyznanie obiegło Internet, w sieci zawrzało. Internautom naprawdę trudno było uwierzyć w jego poczynania.

Mąż spełnić ostatnie życzenie kobiety

Tajemniczy mężczyzna swoim wyznaniem podzielił się na łamach serwisu reddit.com. Jego wpis niemalże natychmiast wywołał lawinę komentarzy.

Moja żona leżała w szpitalu po bardzo inwazyjnej operacji, która po kilku dniach wydawała się nie przynosić pozytywnych wyników. Prognoza nie była dobra, żona ledwo co mówiła, nie była w stanie jeść ani pić i całkowicie polegała na twardych tabletkach przeciwbólowych – rozpoczął mężczyzna.

Kiedy na krótką chwilę udało jej się przemówić, powiedziała, że chciałaby, aby po kryjomu przyniósł jej… ukochanego psa. Dodajmy, że Bella to 50-kilogramowy owczarek australijski. Mężczyzna bez wahania zapakował psiaka do ogromnej walizki i udał się z nim do szpitala.

Jego poczynania są szokujące

Bella nie piszczała ani nie szczekała. Kiedy mężczyzna przeszedł przez stację pielęgniarek, powiedział im, że po prostu przynosi rzeczy, o które prosiła jego ukochana.

-Kiedy weszliśmy do pokoju, moja żona spała – wspomina.

Mąż rozsunął walizkę, a piesek natychmiast wskoczył na łóżko ukochanej właścicielki. Delikatnie położyła się na jej piersi, cudem omijając wszystkie przewody. Żona leżała w tej sposób ponad godzinę.

-Jedna z pielęgniarek wparowała nam do pokoju, ale była tak poruszona tym, co zobaczyła, że obiecała nic nikomu nie mówić. Kiedy moja żona wreszcie poszła spać, załadowałem Belle z powrotem do walizki- puentuje.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mąż

Mąż postanowił spełnić ostatnie życzenie umierającej żony.

Mąż

Mężczyzna zapakował psiaka w ogromną walizkę.

Mąż

Kobieta zmarła kilka dni później.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jej nogi są w pełni sprawne, a mimo to porusza się na wózku. Od lat szuka lekarza, który uczyni z niej osobę niepełnosprawną
  2. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  3. Martyna Wojciechowska jest coraz odważniejsza. Pokazała na Instagramie prywatną fotografię
  4. Jak wyglądałyby gwiazdy, gdyby nie miały zabiegów upiększających? Chirurg ujawnił prawdę [GALERIA]
  5. Bogumiła Wander i Krystyna Loska były przyjaciółkami. Panie odsunęły się od siebie
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje
Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces