Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż powiedział swojej żonie tylko cztery słowa. Jedno zdanie odmieniło jej życie na zawsze
Michał Włoch
Michał Włoch 26.01.2020 11:00

Mąż powiedział swojej żonie tylko cztery słowa. Jedno zdanie odmieniło jej życie na zawsze

żona
Photo by Henry Lamb/Photowire/BEI/BEI/Shutterstock (1191985s) David Bowie and Iman 2010 CFDA Fashion Awards, New York, America – 07 Jun 2010

Mąż powiedział swojej żonie tylko cztery słowa. Okazało się, że były one najważniejszymi, które usłyszała w życiu. Często jest bowiem tak, że musimy usłyszeć szczere słowa bliskiej osoby, by spojrzeć na życie pod trochę innym kątem.

Gdy kobieta miała problemy, zawsze mogła liczyć na radę swojego małżonka. Słowa, które wypowiedział do niej jej mąż, zmieniły całe jej życie – od tego czasu kobieta zrozumiała kilka bardzo istotnych spraw, które wcześniej sprawiały, że była nie do końca szczęśliwa.

Mądry mąż na ratunek

Kobieta jest przykładną matką i żoną, lecz jej życie wydawało się niepełne. Jej codzienne wysiłki i starania obracały się wokół domowych spraw i prób zapewnienia szczęścia swoim bliskim.

Gdy dowiedziała się, że jest w kolejnej ciąży, bardzo się ucieszyła. Była jednak bardzo zagubiona – nie ustawała w próbach zadowolenia całego świata, zmagając się nie tylko z trudami życia codziennego, ale też z zaburzonym obrazem samej siebie, który pchał ją do prowadzenia życia tak, jakby czuła, że ocenia ją cały świat. Tak było również przy porodzie, gdy musiała zdecydować się, czy urodzić siłami natury, czy zdecydować się na cesarkę.

Byłam w agonii i zastanawiałam się, czy powinnam poprosić o znieczulenie. Cierpiałam, bo myślałam, że tak trzeba i dzięki temu okażę się lepszą matką – przytacza wypowiedź kobiety portal papilot.pl.

Wtedy właśnie do akcji wkroczył mąż kobiety, który powiedział jej tylko cztery słowa. Były one jednak dla niej na tyle ważne, że zapamiętała je na całe życie.

Mądre słowa męża

To nie są zawody.

Właśnie tych czterech słów użył mąż kobiety, która cierpiała na sali porodowej. Gdy dotarł do niej sens tego zdania, stało się ono jej nowym mottem, które zmieniło jej życie.

Chyba coś w tym jest. W dzisiejszych czasach matki biorą udział w wiecznym konkursie. Wydaje nam się, że dostaniemy dodatkowe punkty za poród bez wspomagania. Złoty medal za brak cesarki. Zasłużymy na wieczną chwałę, kiedy zrezygnujemy z mleka w proszku – powiedziała kobieta w wypowiedzi przytoczonej przez papilot.pl.

Trudno się z nią nie zgodzić. Przez cały czas staramy się zadowolić innych ludzi, których tak naprawdę nie obchodzi nasze życie. Warto zatrzymać się na moment i zadać sobie czasem pytanie dotyczące zasadności takiego toku myślenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż

Mąż kobiety uświadomił jej, co jest naprawdę ważne w życiu.

mąż

Nie jest warto cierpieć w imię norm, które narzuca nam społeczeństwo.

mąż

Na koniec dnia liczą się tylko nasi najbliżsi, i to, co o nas myślą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do polskiego szpitala trafiła dwójka dzieci z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Znamy prawdę o ich stanie zdrowia
  2. Nadeszła zaskakująca wiadomość, są zdjęcia. Już wiadomo skąd mógł wziąć się koronawirus, fani uwielbianego przysmaku oniemieli
  3. Nie chciała ciągle farbować siwych włosów. Jej fryzjer wpadł na genialny pomysł
  4. Ewa Sałacka osierociła 12-letnią córkę. Dziś jest już dorosłą kobietą, wygląda dokładnie, jak sławna mama
  5. Mąż powiedział swojej żonie tylko cztery słowa. Jedno zdanie odmieniło jej życie na zawsze
  6. Wygląd Twoich stóp zdradza wszystko. Trzeci typ posiada tylko 10% ludzi, niezwykłe cechy

Źródło: papilot.pl

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?