Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wsadziła 14-miesięczną córeczkę do piekarnika. Powód jest okropny, nieludzkie zachowanie matki
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 26.08.2020 12:54

Wsadziła 14-miesięczną córeczkę do piekarnika. Powód jest okropny, nieludzkie zachowanie matki

matka
fot. Elmore County District Attorney’s Office, dailymail.uk

Matka 14-miesięcznej Ashley wsadziła dziewczynkę do rozgrzanego na maksymalną temperaturę piekarnika. Nikt nie mógł spodziewać się takiego dramatu. Tłumaczenia kobiety budzą trwogę i niedowierzanie.

Matka wsadziła bezbronną, 14-miesięczną córeczkę do rozgrzanego piekarnika. Nikt nie spodziewał się, że powód może być tak straszny i mrożący krew w żyłach. To wielka tragedia, którą trudno było przewidzieć. Dziecko będzie zmagało się z traumą już do końca życia. Jak kobieta mogła tak postąpić?

Matka wsadziła małą córkę do piekarnika

Jak podaje portal popularne.pl, cały dramat miał miejsce w 2002 roku w Alabamie, ale dziewczyna do dzisiaj przeżywa tamte okropne chwile. Melissa Wright pewnego dnia postanowiła wyciągnąć wszystkie blachy, rozgrzać piekarnik do czerwoności i wsadzić do środka swoją zaledwie 14-miesięczną córkę. W wyniku tych działań dziewczynka doznała bardzo poważnych obrażeń trzeciego stopnia i musiała przejść aż 28 operacji w zaledwie 10 lat.

W trakcie rozprawy kobieta zeznawała, że dziewczyna wyślizgnęła jej się z ramion i wpadła do piekarnika, a ten zatrzasnął się tak mocno, że nie Melissa nie mogła go otworzyć. Później przyznała się, że to głosy wewnątrz jej głowy kazały wrzucić dziecko do środka urządzenia. Kobieta cierpiała na chorobę psychiczną.

  1. Aż 8 pacjentów z Inowrocławia straciło jednego dnia wzrok. Wszystko po tym samym zabiegu
  2. Ministerstwo zdrowia przekazało ważną wiadomość. Każdy powinien o niej pamiętać

Rozprawa i warunkowe zwolnienie

W 2003 roku została skazana na 25 lat więzienia za usiłowanie zabójstwa. Sprawa ponownie wróciła na wokandę w lipcu tego roku, kiedy to kobieta starała się o warunkowe, wcześniejsze zwolnienie z więzienia. Starsza siostra Ashley, Courtney Brenson miała osiem lat, kiedy doszło do omawianego incydentu. Kobieta wyznaje, że bardzo chce, aby matka wyszła na wolność, widzi poprawę w jej zachowaniu i leczeniu.

— Chodzi na spotkania z psychologiem i zajęcia dotyczące wykorzystywania dzieci. Otrzymuje pomoc, której potrzebuje. Ma także odpowiednią opiekę medyczną, która pomaga jej zmierzyć się z jej chorobą psychiczną. Naprawdę czuję, że zrobiła ogromny postęp, zmieniła się — cytuje portal starszą córkę skazanej.

Innego zdania jest jednak sama poszkodowana oraz jej adwokat. Oboje chcą, żeby Melissa dalej odbywała karę. Młodsza córka wybaczyła matce, ale nie chce, by ta wyszła na wolność.

To nie pierwszy raz, kiedy matka krzywdzi swoje dziecko.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka

Dziecko miało poparzenia trzeciego stopnia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Media podały przykrą wiadomość o Tomaszu Lisie. Dziennikarz jest zdruzgotany
  2. Kaufland przekroczył wszelkie granice. Obsceniczna reklama pod ostrzałem
  3. Zenon Martyniuk ma poważne kłopoty. W TVP już poznali prawdę, nie puszczą jej płazem
  4. Koszmar rodziców 12-latki. Zmarła, niedługo po tym wróciła do życia na godzinę
  5. Z ostatniej chwili: Potężna awaria w Warszawie. Tysiące mieszkańców ucierpi
  6. Po tylu latach, zaczęło się. Zmiany zauważysz od razu po wejściu, ponad 3 000 marketów Biedronka w całej Polsce przechodzi rewolucję

Źródło: popularne.pl

Tagi: dziecko matka
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?