Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Matka chciała sprawdzić, czy jej synek śpi. Na kamerze zauważyła obok jego główki kogoś jeszcze, zamarła
Kinga Majewska
Kinga Majewska 22.06.2020 17:11

Matka chciała sprawdzić, czy jej synek śpi. Na kamerze zauważyła obok jego główki kogoś jeszcze, zamarła

matka
Fot. facebook.com

Matka przeżyła chwile prawdziwej grozy. Nie spodziewała się, że jej dziecko będzie grało główną rolę w scenie niczym z horroru. Kiedy na kamerze chciała sprawdzić, czy jej synek śpi, na nagraniu zobaczyła kogoś jeszcze. Prawda okazała się dla niej szokująca. Kiedy swoją historią podzieliła się w mediach społecznościowych, internauci nie mogli w to uwierzyć.

Matka od zawsze wierzyła w zjawiska paranormalne, lecz nigdy nie była osobiście świadkiem żadnego z nich, dopóki nie zobaczyła nagrania z sypialni swojego dziecka. Nie miała pojęcia, co tak naprawdę się tam wydarzyło, dopóki nie nadszedł poranek.

Matka zobaczyła ducha

Do tego niepokojącego zdarzenia doszło w Stanach Zjednoczonych. Maritza Elizabteth z Illinois, matka dwójki dzieci, którejś nocy postanowiła sprawdzić kamerę, aby zobaczyć czy jej synek na pewno śpi. Na wideo zamiast jednego dziecka zobaczyła dwójkę.

Obok jej synka z otwartą buzią i oczami leżał duch. W ciągu chwili ugięły się pod nią kolana. Kobieta od zawsze wierzyła w zjawiska paranormalne i już wcześniej podejrzewała, że jej dom jest nawiedzony.

Wszystko wyjaśniło się dopiero wczesnym rankiem, kiedy kobieta weszła do pokoju swojego dziecka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Prawda wyszła na jaw

Kiedy słońce zaczęło przebijać się przez firanki, kobieta ruszyła do sypialni dziecka. To właśnie wtedy zorientowała się, że nie spała całą noc ze strachu przez głupie niedopatrzenie męża, który poprzedniego dnia zmieniał pościel w łóżeczku i zapomniał o dodatkowym prześcieradle.

Na gołym materacu znajdowała się bowiem naklejka od producenta i jak można się domyślić, była na niej twarz dziecka. Choć w tym wypadku duch nie istniał, są i takie historie, od których aż włos jeży się na głowie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka

Matka zobaczyła na nagraniu ducha.

matka

Na następny dzień okazało się, że to tylko nalepka.

matka

Kobieta dawno nie nabawiła się takiego strachu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

Źródło: papularne.pl

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem