Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wydało się, gdzie będzie pracowała Marzena Rogalska. Dziennikarka zdradziła swój plan
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 10.03.2021 08:46

Wydało się, gdzie będzie pracowała Marzena Rogalska. Dziennikarka zdradziła swój plan

Marzena Rogalska
Jan Bielecki/East News

Tego nikt się nie spodziewał. Marzena Rogalska szybko znalazła pracę po odejściu z TVP. Jak się okazało, może szykować się prawdziwy transfer roku. Dziennikarze „Super Expressu” przeprowadzili śledztwo i wszystko wskazuje na jedną stację – TVN.

Czy wkrótce będziemy mogli oglądać Rogalską w największej konkurencji jej poprzedniego pracodawcy? Okaże się niebawem.

Marzena Rogalska w TVN? To bardzo prawdopodobny kierunek

Marzena Rogalska w atmosferze skandalu opuszczała TVP. W telewizji publicznej pracowała przez 12 lat i mimo dojścia do władzy w stacji Jacka Kurskiego i gwałtownej zmiany jej tonu, pozostawała wciąż na pokładzie.

W lutym ogłosiła swoją decyzję o odejściu ze stacji. Prócz słów wsparcia dla niej od fanów posypały się również gromy na innych stałych współpracowników TVP, którzy według widzów już dawno powinni odejść z kontrowersyjnie zarządzanej telewizji publicznej.

Choć oficjalnie Rogalska podawała, że głównym powodem jej odejścia jest wypalenie, chęć spróbowania czegoś nowego, a w szczególności takiego, gdzie będzie mogła pozostać osobą decyzyjną, to wiele osób czytało, że pod płaszczykiem takich słów znajduje się coś więcej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dziennikarze „Super Expressu” dociekliwie podeszli do kwestii kolejnego kroku, jaki postawić miała w swojej karierze Marzena Rogalska. Uważnie przyjrzeli się jej wpisom i wniosek był jeden – prezenterka przenosi się do innej telewizji.

Jak ujawnili, z niektórych wpisów wynika, że najpewniejszym kierunkiem, jaki obrać miałaby Rogalska, byłaby największa konkurencja jej dotychczasowego pracodawcy, czyli TVN. Reporterzy prześledzili wpisy.

Ewa Drzyzga i zapowiedź powrotu na antenę

Marzena Rogalska od dłuższego czasu utrzymywała dobre stosunki z Ewą Drzyzgą. Panie po odejściu dziennikarki zapewne rozmawiały już o całej sprawie, bo Rogalska dzieliła się również złotymi myślami koleżanki na swoim Instagramie.

Wyrzuć z serca wszystkie troski, żale, lęk, ból, wszystko, co robi w nim tłok i ciemność. Zrób miejsce na światło i prawdziwe spotkanie – usłyszałam od Ewy Drzyzgi i dzielę się z wami – pisała w mediach społecznościowych.

Pod jednym z komentarzy do wpisu postanowiła napisać jednak coś o wiele bardziej znaczącego dla jej fanów – zapowiedź rychłego powrotu na antenę.

Rozweselę serducho w jakiejś innej telewizji – pisała dziennikarka.

Czy wkrótce możemy spodziewać się dziennikarskiego transferu roku?

Zobacz zdjęcie:

Marzena Rogalska

Chcielibyście znowu zobaczyć Marzenę Rogalską w telewizji?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [se.pl]