Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marta Manowska zaskoczyła fanów. Pierwszy raz zdobyła się na tak osobiste wyznanie. „Dajesz mi siłę”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.09.2022 10:24

Marta Manowska zaskoczyła fanów. Pierwszy raz zdobyła się na tak osobiste wyznanie. „Dajesz mi siłę”

Marta Manowska
fot. Instagram/martamanowska

Marta Manowska bardzo chętnie korzysta ze swoich mediów społecznościowych i opowiada tam fanom o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym i zawodowym. Tym razem prowadząca show „Rolnik szuka żony” zdobyła się na odważne wyznanie. Gwiazda skierowała je do pewnej bardzo bliskiej dla siebie osoby.

Dziennikarka jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej, która nie może narzekać na brak nowych wyzwań zawodowych. Pomimo tego, że fani bardzo często mogą oglądać gwiazdę na szklanym ekranie, ta niechętnie opowiada o swoim życiu osobistym, a zwłaszcza sferze uczuciowej.

Media bardzo często łączą prezenterkę w parę z każdym mężczyzną, z jakim tylko zostanie przyłapana. Podobnie było w przypadku brata jednego z uczestników programu „Rolnik szuka żony” – Robertem Bodziannym, z którym Marta Manowska spędzała mnóstwo czasu, a portale rozpisywały się na temat ich rzekomego związku.

Teraz dziennikarka zwróciła się do pewnej bardzo bliskiej dla niej osoby. To pierwszy raz, kiedy prowadząca „Sanatorium miłości” podzieliła się publicznie tak wzruszającym wyznaniem.

Marta Manowska w szczerym wyznaniu do bliskiej osoby

Dziennikarka TVP zaskoczyła fanów swoim najnowszym postem na Instagramie. Marta Manowska zwróciła się w nim do pewnej bardzo bliskiej dla niej osoby. Gwiazda podziękowała jej za wszystkie wspaniałe momenty, jakich wspólnie doświadczyły oraz za to, jakim jest człowiekiem i jaki ma do niej stosunek.

Mowa oczywiście o reżyserce uwielbianego przez widzów show TVP „Sanatorium miłości”, w którym od samego początku Marta Manowska świetnie odnajduje się w roli prowadzącej i gospodyni. Za pomocą wzruszającego wpisu prezenterka chciała oficjalnie zakończyć przygotowania do piątego już sezonu kultowego show TVP, w którym obserwujemy przygody grupy seniorów, który wspólnie wyjeżdża do kurortu wypoczynkowego i tam ma szansę bliżej się poznać.

-Dziękuje Ci. Za Twoją wrażliwość, mądrość, spokój. Kiedyś czułam, że to niemożliwe myśleć w ten sam sposób. Teraz już się temu nie dziwie. Jesteś moim reżyserem serca. Dajesz mi siłę, wolność, przestrzeń i inspiracje. Przy Tobie chce być jeszcze lepsza. Dla mnie wzór współpracy zawodowej. 5. sezon @sanatorium_milosci_tvp przechodzi do historii. Jest wyjątkowy. Dzięki Bohaterom, Ekipie i Tobie – napisała Marta Manowska na swoim profilu na Instagramie.

Marta Manowska i nagłe zmiany w jej karierze zawodowej

Informacja o tym, że gwiazda pojawiła się na planie popularnego programu TVP i ponownie zobaczymy ją w nim w roli prowadzącej, może sprawić, że spora część jej wielbiciele może odetchnąć z ulgą. Fani obawiali się o przyszłość swojej ulubionej dziennikarki po tym, jak jakiś czas temu ogłoszono, że nie pojawi się już ona w charakterze prowadzącej program „The Voice Senior”.

Miejsce sympatycznej blondynki zajęła jej koleżanka po fachu – Małgorzata Tomaszewska, którą widzowie mogą kojarzyć głównie z roli gospodyni porannego show „Pytanie na śniadanie”. Całe szczęście okazało się, że zakończenie współpracy z programem „The Voice Senior” nie oznacza końca przygody prezenterki z TVP, tylko robi miejsce na jej kolejne wyzwania zawodowe.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MARTA ???? MANOWSKA (@martamanowska)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marta Manowska dostała nowy program w TVP. Wystąpi w zupełnie nowej roli
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, ciężko ją rozpoznać. „Zupełnie inna osoba”

Źródło: Super Express