Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marta Manowska wyjawiła, co działo się na weselu Bogusi i Krzysztofa z „Rolnik szuka żony”. Teraz wzruszająco go pożegnała
Michał Fitz
Michał Fitz 07.06.2022 12:13

Marta Manowska wyjawiła, co działo się na weselu Bogusi i Krzysztofa z „Rolnik szuka żony”. Teraz wzruszająco go pożegnała

Marta Manowska
youtube.com/rolnikszukazony

Marta Manowska znana jest z tego, że bardzo zżywa się z uczestnikami programów, które prowadzi. Ci często zachwalają ją już po nagraniach, a niekiedy nawet zapraszają na ważne, rodzinne uroczystości, chociażby na ślub.

Takie zaproszenie dostała od Krzysztofa i Bogusi. Niestety, niedawno pojawiły się informacje o samobójczej śmierci uczestnika programu „Rolnik szuka żony”. Prezenterka zdecydowała się go pożegnać.

Marta Manowska uczciła pamięć Krzysztofa

Marta Manowska już w trakcie trwania ostatniej edycji miłosnego show dla rolników wypowiadała się o Krzysztofie bardzo pozytywnie, doceniając jego czułość i otwartość. Z biegiem czasu tylko utwierdziła się w przekonaniu, że to mężczyzna o dobrym sercu, który po prostu borykał się z problemem, którego sam nie mógł rozwiązać. Właśnie dlatego pożegnała go wymownym wierszem, który udostępniła w swojej instagramowej relacji.

Bezimienne duchy
krążą cichutko
nad zapadniętymi bez krzyża grobami,
czekając wędrowca
krótkiej modlitwy
by znów się ułożyć
na wieczny spoczynek

Według ustaleń „Super Expressu” mężczyzna odebrał sobie życie poprzez powieszenie. Doszło do tego 2 czerwca. Decyzja Krzysztofa prawdopodobnie miała związek z depresją, z którą borykał się już od dawna. Jego nowa żona, Bogusia, już w trakcie nagrań do show zdawała sobie sprawę z choroby ukochanego. Liczyła jednak, że wspólnie uda im się ją przezwyciężyć.

W pewnym momencie wiele wskazywało na to, że faktycznie może tak być. Marta Manowska opublikowała bowiem fotki z wesela wspomnianej pary, na których obydwoje wyglądali na naprawdę szczęśliwych. Można było wówczas przypuszczać, że remedium dla Krzysztofa będzie właśnie jego nowa żona.

Uczestnik został także pożegnany przez produkcję programu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak napisano w komunikacie, wszyscy związani z show na zawsze zapamiętają ciepło i gościnność Krzysztofa. Złożono także najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” nie żyje. Znajomy ujawnia jak wyglądały jego ostatnie chwile
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce

Źródło: fakt.pl/ se.pl