Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mariolka ze „Świata według Kiepskich” już nie wygląda jak w serialu. Na Barbarę Mularczyk wylała się fala hejtu
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 12.10.2022 13:51

Mariolka ze „Świata według Kiepskich” już nie wygląda jak w serialu. Na Barbarę Mularczyk wylała się fala hejtu

Świat według Kiepskich Barbara Mularczyk
for. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”

Barbara Mularczyk od samego początku związana była z serialem „Świat według Kiepskich”, dorastając na naszych oczach jako córka głównego bohatera, Mariolka. Dziś gwiazda nie przypomina już siebie z pierwszych sezonów. Internauci bezlitośnie skomentowali jej metamorfozę.

Kiedy Barbara Mularczyk po raz pierwszy wystąpiła w serialu „Świat według Kiepskich” nie miała jeszcze 16 lat. W wywiadzie dla „Tele Tygodnia” przyznała, że rolę Mariolki „załatwił” jej ojciec, uznany aktor Jerzy Mularczyk. W ten sposób spędziła 23 lata w otoczeniu swojej ekranowej rodziny.

Barbara Mularczyk przeszła metamorfozę. Na Mariolkę z serialu „Świat według Kiepskich” spadła fala hejtu

Widzowie zakochali się w niej odkąd po raz pierwszy „Świat według Kiepskich” zagościł na ekranach. Nastolatki w całej Polsce widziały w niej siebie a dziewczynki chciały za kilka lat wyglądać i zachowywać się tak, jak ona. Barbara Mularczyk, jako córka Ferdka i Haliny, kłócąca się z bratem i przeżywająca pierwsze miłości wypadała niezwykle przekonująco — może dlatego, że sama, zaczynając przygodę z serialem miała zaledwie 15 lat.

W ciągu kolejnych sezonów widzowie mogli pogubić się w liście chłopaków, których przyprowadzała do domu. Zachwycała urodą i figurą, nietrudno było więc jej wcielić się w dziewczynę, na którą chłopcy po prostu „lecieli”, choć i serialowej Mariolce zdarzały się uczuciowe zawody.

Aktorka dorastała na naszych oczach i nic dziwnego, że również jej ciało zaczęło się zmieniać. Tymczasem część publiczności z pewnością życzyłaby sobie, aby z ekranu wiecznie mrugała do nich, jako urocza małolata. Kiedy więc kształty Barbary Mularczyk zrobiły się bujne i nabrały krągłości, wielu amatorów nastoletniej urody nie mogło się z tym pogodzić.

– Basiu ale ty tyjesz w oczach — zadbaj o siebie jeszcze trochę i będziesz strasznie wyglądać – czytamy na Facebooku.

Niestety, wielu internautów wykazało się jeszcze mniejszym taktem. Na gwiazdę wylał się hejt. Obraźliwe komentarze dotyczyły głównie „nadprogramowych kilogramów”, a gwieździe wciskano między cechy m.in. nadmierny apetyt.

Na szczęście na przykre epitety znalazła się odpowiedź fanów, którzy wciąż uznają Basię za piękną i utalentowaną aktorkę. „Basiu, wyglądasz zjawiskowo”, „Cudowna”, „Piękna pani jest”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie


Świat według Kiepskich Barbara Mularczyk
Świat według Kiepskich Barbara Mularczyk
Świat według Kiepskich Barbara Mularczyk

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
    2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
    3. Słynna polska aktorka jest więziona we własnym domu? Dramatycznie wyznanie jej brata: „To jest mafia”