Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Hakiel udzielił wywiadu Oli Kwaśniewskiej. Nagle zaczął mówić o Cichopek
Michał Fitz
Michał Fitz 22.04.2022 21:39

Marcin Hakiel udzielił wywiadu Oli Kwaśniewskiej. Nagle zaczął mówić o Cichopek

Marcin Hakiel
fot. kadr z zajawki programu „Miasto Kobiet”.

Ostatnio w mediach społecznościowych TVN Style ujawniono, że gościem w następnym odcinku programu „Miasto Kobiet” będzie Marcin Hakiel. Biorąc pod uwagę czas, w którym zdecydował się na wywiad, można było sądzić, że będzie rozmawiał o swojej byłej partnerce.

Na ostatniej zajawce nadchodzącego odcinka widać, jak tancerz faktycznie porusza temat aktorki. Co miał do powiedzenia na jej temat?

Marcin Hakiel o Kasi Cichopek

W oświadczeniu informującym o rozstaniu, które była już para wydawała kilka tygodni temu, zaznaczono, że żadne z nich nie będzie tłumaczyło tej decyzji publicznie. Można więc przypuszczać, że tancerz faktycznie uszanował tę decyzję i w wywiadzie nie wyjaśniał, dlaczego i przez kogo doszło do rozstania. Nie oznacza to jednak, że wcale nie mówił o swojej byłej partnerce.

Z zajawki wynika, że Hakiel skupił się bardziej na tym, co dzieje się już po rozstaniu i jak je przeżywa. Osoby, które regularnie śledzą jego media społecznościowe, mogą wnioskować, że mężczyzna nie bardzo radzi sobie z tym, co zaszło. Często udostępnia bowiem krzepiące cytaty, a nawet zdjęcia ze swojego ślubu. Zdarza mu się udostępnić też piosenki, których tekst opowiada o nieszczęśliwej miłości.

Jak możemy usłyszeć w zwiastunie, sam nie wstydzi się jednak tego, jak przechodzi obecny okres. Jak wyjawił, nie jest w stanie tak po prostu, z dnia na dzień zapomnieć o osobie, z którą był związku przez 17 lat. Mało tego, przyznał nawet, że jego myśli dotyczące Kasi Cichopek są niejednoznaczne. Widać, że jest rozdarty.

– Jakaś część mnie chyba do dzisiaj ma pozytywne emocje dotyczące mojej byłej partnerki — skwitował tancerz.

Choć mężczyźnie z pewnością można współczuć, że tak tę sytuację przeżył, nie wszyscy wychodzą z takiego założenia. W sekcji komentarzy nie brakuje osób, według których Hakiel za bardzo roztrząsa to, co zaszło.

– Przeżywa jak stonka wykopki — żartuje jeden z internautów.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego