Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Tyszka poszedł do kościoła. Przekroczył próg i stanął jak wryty, nigdy nie zapomni widoku, który zastał
Karol Osiński
Karol Osiński 09.12.2020 19:25

Marcin Tyszka poszedł do kościoła. Przekroczył próg i stanął jak wryty, nigdy nie zapomni widoku, który zastał

fot. Piotr Molecki/East News

Marcin Tyszka postanowił wybrać się na prywatne nabożeństwo do kościoła, jednak nie spodziewał się widoku, który tam zastał. Fotograf, który w swojej karierze zawodowej widział tyle, że trudno sobie wyobrazić, by cokolwiek go jeszcze zdziwiło, opublikował zdjęcie na Instagramie, przy okazji wyrażając swoje niemałe oburzenie. W kościele znajdował się bowiem automat elektryczny, służący jako elektroniczna taca do składania ofiar.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Co wywołało oburzenie u Marcina Tyszki
  • Jaki widok zastał w kościele
  • Kim jest Marcin Tyszka

Fotograf Marcin Tyszka bardzo aktywnie prowadzi swojego Instagrama, co przekłada się na możliwość podziwiania efektów jego pracy przez fanów. Zdarza się jednak, że artysta dzieli się także swoimi spostrzeżeniami na temat różnych sytuacji. Jedno z nich pojawiło się na InstaStory mężczyzny.

Marcin Tyszka przeżył szok wchodząc do kościoła

Dzieła fotograficzne Marcina Tyszki już dawno wyszły poza granice Polski, jednak artysta cały czas pozostaje aktywny w naszym kraju. Chociaż pandemia koronawirusa sprawiła, że jego zawód stał się nieco ograniczony, to znajduje czas na publikację nowych fotografii.

Jednak zdarzają się również momenty, w których wyraża swoje niezadowolenie. Na InstaStory fotografa pojawiły się zdjęcia z kościoła, na których widać wiszący automat służący jako elektroniczna taca, na którą za pomocą kart płatniczych można wpłacać ofiarę na rzecz kościoła.

Miało to miejsce podczas prywatnego nabożeństwa, na które postanowił się wybrać. Juror programu Top Model nie ukrywał swojego zniesmaczenia widokiem, który zastał. Stwierdził, że długo nie zapomni tego, co zobaczył, przekraczając progi świątyni.

Byłem na prywatnym zamkniętym nabożeństwie. Trudno pominąć te świecące automaty przy wejściu. Każdy ma prawo, wydawać pieniądze gdzie chce. Ale ja czuję mega zgrzyt – czytamy na InstaStory Marcina Tyszki. Przy okazji wsparł zbiórkę Małgorzaty Korzuchowskiej, którą znajdziecie >tutaj<.

Kim jest Marcin Tyszka?

Marcin Tyszka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych fotografów w Polsce. Jego sława dawno przekroczyła granice naszego kraju. Kariera fotografa rozwinęła się do tego stopnia, że współpracę z nim nawiązały największe marki na świecie.

Dzieła jego rąk trafiają do największych magazynów na świecie, a on sam cieszy się naprawdę ogromnym uznaniem, a przede wszystkim nieustającym szacunkiem. Przez kilka ostatnich lat był naprawdę zapracowany, ponieważ pracował praktycznie przez cały czas, robiąc zdjęcia na całym świecie.

Dodatkowo regularnie występował jako juror w programie Top Model, gdzie pewnego razu mężczyzna z zespołem Tourette’a podbił serce jurorów, w tym również jego.

Chociaż pandemia koronawirusa nieco ograniczyła jego obowiązki zawodowe, to w ostatnim czasie mógł sobie pozwolić na nieco więcej luzu. Wobec tego znalazł trochę czasu, by pomóc swojej nowej sąsiadce Julii Wieniawie w urządzeniu tarasu, która niedawno pochwaliła się nowym mieszkaniem.

Zobacz zdjęcia:

Marcin Tyszka

Marcin Tyszka opublikował na swoim InstaStory zdjęcie z elektryczną tacą w kościele.

marcin tyszka

Artysta nie ukrywał swojego oburzenia w związku z tym, co zastał w kościele.

Marcin Tyszka

Fotograf wsparł przy okazji akcję organizowaną przez Małgorzatę Kożuchowską.

Zobacz także w naszych serwisach: