Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Hakiel ujawnia, co jest na nagraniach z Cichopek i Kurzajewskim. Jest zdruzgotany
Michał Fitz
Michał Fitz 28.04.2022 10:29

Marcin Hakiel ujawnia, co jest na nagraniach z Cichopek i Kurzajewskim. Jest zdruzgotany

Marcin Hakiel
instagram.pl/marcinhakiel

Marcin Hakiel sam z siebie nie może zapomnieć o byłej partnerce, ale jak się okazuje, nie ułatwiają mu tego także osoby z zewnątrz. Przyznał bowiem, że on również dostał nagranie rozmowy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Co usłyszał?

Nie wiadomo bowiem dokładnie, o czym rozmawiała para prowadzących „Pytania na Śniadanie”. Tancerz uchylił nieco rąbka tajemnicy.

Marcin Hakiel o tajemniczym nagraniu

Marcin Hakiel, choć przyznał, że otrzymał wspomniane wyżej nagranie rozmowy swojej byłej partnerki, nie chciał zbyt wiele o nim opowiadać. Wytłumaczył, że obecnie musi skupić się na sobie i dzieciach, przeżywanie takich taśm wcale w tym nie pomaga. Nie ma wątpliwości, że na terapii, na którą udał się po rozstaniu, nauczył się wyznaczać priorytety. Roztrząsanie tego nagrania i tak by w końcu już nic nie zmieniło. Mimo to tancerz napomknął nieco, o czym rozmawiała Katarzyna z Maciejem.

Nie mógł się bowiem oprzeć, by choćby raz nie sprawdzić nagrania. Jak wyjawił, usłyszał, że obydwoje rozmawiali o kościele, a cała sytuacja była dla niego bardzo nieprzyjemna i budziła negatywne emocje. Nie chciał więc w nią dalej brnąć. Teraz możemy jedynie gdybać, dlaczego prezenterzy opowiadali o świątyni. Czyżby mieli jakieś plany z nią związane? Może rozmowa dotyczyła jedynie głośnego ostatnio zamieszania związanego z Kościołem Katolickim?

Warto podkreślić, że obydwie podsłuchiwane osoby zapewniły, że ich prawnicy już pracują nad rozwiązaniem sprawy. Sami jednak nie zamierzali komentować tego, co zostało nagrane. Mało tego, Katarzyna Cichopek przyznała nawet, że ma pewne podejrzenia co do potencjalnego sprawcy.

Nie wyjawiła jednak, o kogo może chodzić. Biorąc pod uwagę to, co o taśmie mówił Marcin Hakiel, raczej nie wydaje się, by chodziło o niego, choć z oczywistych względów mógłby być rozważany jako podejrzany. Niewykluczone jednak, że to po prostu inna osoba, która chciała gwieździe zaszkodzić.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Media podają nadzwyczajne wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po piosenkarzu miała zrobić rzecz, o której jego syn może tylko marzyć
  2. Wiadomo, co Katarzyna Cichopek robi po głośnym wywiadzie męża. Dziś wieczorem odbędzie miłe spotkanie
  3. Don Vasyl rozczarowany, wypowiedział się o Viki Gabor. Zauważył zasmucający go szczegół

Źródło: se.pl