Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Hakiel pokazał się w życiowej formie, a fani proszą go tylko o jedno. „Proszę nie robić sobie żenady”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.11.2022 18:07

Marcin Hakiel pokazał się w życiowej formie, a fani proszą go tylko o jedno. „Proszę nie robić sobie żenady”

Marcin Hakiel
fot. Instagram/marcinhakiel

Marcin Hakiel od czasu ogłoszenia swojego rozstania z aktorką Katarzyną Cichopek stał się niesamowicie aktywny w social mediach. Teraz znowu pochwalił się najnowszym zdjęciem, pod którym ponownie rozgorzała dyskusja.

Nie da się ukryć, że tancerz bardzo przeżył rozwód ze swoją ukochaną. Internauci byli świadkami jego wielkiej przemiany w sieci oraz kontrowersyjnego wywiadu w programie „Miasto Kobiet”, w którym przyznał, że to Kasia poprosiła go o więcej wolności. 

Teraz jednak w przeciwieństwie do byłej żony Macieja Kurzajewskiego gwiazdor stroni od mediów i nie komentuje doniesień na temat nowego związku aktorki. Fani skomentowali jego zachowanie.

Marcin Hakiel wywołał dyskusję swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie

Gwiazdor dodał na swój profil w social mediach nowe zdjęcie, na którym widzimy, jak spaceruje ulicami stolicy. Nie da się ukryć, że tancerz prezentuje się naprawdę świetnie, a fani chętnie komplementują nie tylko jego formę, ale również idealnie dopasowany garnitur. 

W komentarzach jednak dużo więcej uwagi niż stylizacji aktora zostało poświęcone zachowaniu choreografa i temu, jak odnosi się do nowego związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Marcin Hakiel w przeciwieństwie do byłej żony dziennikarza ani razu nie skomentował medialnych doniesień i nie zamierza wypowiadać się na temat obecnej relacji byłej partnerki.

Marcin Hakiel nie jest jak Paulina Smaszcz. Fani nie szczędzą pochwał

Jak widać zachowanie tancerza, które znacząco różni się od tego, jak obecnie postępuje Paulina Smaszcz, bardzo spodobało się fanom. Najwidoczniej mają oni już dość ciągłych pretensji prezenterki i wyciągania wielu nieprzyjemnych sytuacji z przeszłości.

Zraniona kobieta wyznała, że od czasu ujawnienia relacji Macieja Kurzajewskiego z Kasią Cichopek, prowadzący „Pytanie na śniadanie” całkiem zapomniał o swoich synach i ukochanym psie Bono. Na dowód udała się nawet pod rodzinny dom byłego partnera.

Teraz fani postanowili nawiązać do wypowiedzi dziennikarki i zasypali tancerza licznymi pochwałami w komentarzach pod jego najnowszym postem na Instagramie.

– Spokojne rozważne życie to jak cisza. Piękne i wymowne. Powodzenia.

– Szacun dla Pana za pokazanie klasy i trzymanie fasonu, nie mieszając się w intrygi ze staruszkiem, na którego wymieniła Pana ex-małżonka.

– Widać, że jest pan szczęśliwy teraz, w tym momencie, w którym jest. Panie Marcinie, aby tak dalej i nie patrzeć w za tym, co było a w przyszłość a wyjdzie panu na dobre.

– No i luz. Błagam, proszę, nie w ślady ex-Kurzajewskiego i nie robić sobie żenady – pisali na instagramowym profilu Marcina Hakiela.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi